Producenci

SONAX

Producentem, który już od wielu lat znany jest z niezwykle skutecznych preparatów na zabezpieczenie karoserii jest Sonax. Specjalnością tej firmy jest przede wszystkim pasta polerska w kilku wariantach, przeznaczona do każdego, nawet najbardziej problematycznego lakieru.

Oferowana przez naszą firmę pasta wykończeniowa już po pierwszym użyciu daje widoczne efekty w postaci usunięcia niewielkich zadrapań i rys, spowodowanych najczęściej działaniem myjni samochodowych. Jednocześnie przyczynia się do uzyskania pierwotnego blasku oraz wysokiego połysku.

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje kilka typów oferowanych przez nas profesjonalnych kosmetyków samochodowych firmy Sonax. Różnią się one przede wszystkim właściwościami ściernymi. W przypadku mocno zniszczonego i zarysowanego lakieru polecamy artykuły o wyższej ścierności, natomiast przy autach szczególnie zadbanych proponujemy preparaty delikatniejsze.

Dostępne w naszej ofercie substancje pielęgnujące i zabezpieczające karoserię przeznaczone są przede wszystkim do stosowania z maszynami polerującymi.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów