Producenci

MODESTA

Jeśli zależy Ci na tym, aby lakier Twojego auta wyróżniał się wysokim połyskiem i czystością, stosuj regularnie produkty firmy Modesta. Jest to marka znana i ceniona na całym świece za tworzenie wyjątkowo skutecznych i profesjonalnych kosmetyków samochodowych, umożliwiających usuwanie zabrudzeń praktycznie każdego pochodzenia.

Dzięki oferowanym przez nas artykułom lakier Twojego samochodu nie ulegnie matowieniu czy blaknięciu. W zależności od potrzeb, proponujemy kilka rodzajów preparatów Modesta.

W przypadku, kiedy Twój samochód przez długi czas nie był myty i w rezultacie lakier został zanieczyszczony przez kurz, żywicę drzew, liście, metaliczne osady i inne tego typu substancje, wybierz płyn Heavy Duty Contaminant Remover. Z łatwością poradzi sobie z usunięciem zabrudzeń każdego pochodzenia.

Jeżeli natomiast regularnie czyścisz swój samochód, polecamy pozostałe preparaty z wysoką zawartością składników pielęgnujących lakier. Dzięki nim w prosty sposób odświeżysz wygląd karoserii, która znów stanie się błyszcząca jak w dniu kupna pojazdu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów