Producenci

Odświeżacze i neutralizatory 

Jest 181 produktów.
Autodetailing i szeroko pojęta profesjonalna pielęgnacja auta to nie tylko jak najlepszy stan wizualny samochodu, ale także uczta dla zmysłu węchu.  Każdy kierowca jak i pasażer wsiadając do auta chcą czuć powiew świeżości, czystości lub eleganckiego luksusowego zapachu. Bardzo szeroki wybór zapachów samochodowych lub odświeżaczy jaki znajdziesz...
Autodetailing i szeroko pojęta profesjonalna pielęgnacja auta to nie tylko jak najlepszy stan wizualny samochodu, ale także uczta dla zmysłu węchu.  Każdy kierowca jak i pasażer wsiadając do auta chcą czuć powiew świeżości, czystości lub eleganckiego luksusowego zapachu. Bardzo szeroki wybór zapachów samochodowych lub odświeżaczy jaki znajdziesz w sklepie showcarshine.pl sprawi że wnętrze twojego auta będzie pachniało dokładnie tak jak chcesz. W tej kategoria posiadamy kilka rodzai zapachów samochodowych począwszy od najbardziej klasycznych czyli zawieszek wykonanych z papieru lub elastycznego tworzywa sztucznego do zawieszenia np na lusterku wstecznym, ten rodzaj odświeżacza najlepiej sprawdza się latem ewentualnie w porze zimnej w przypadku używania ciepłego nawiewu na przednią szybę. Kolejny rodzaj to zapach wkładany w kratkę nawiewu zapakowany w różne opakowania od wkładów w kształcie ludzików do luksusowych opakowań wykończonych polerowanym tworzywem. Zapachy w sprayu mają jedną wadę, należy jest co 1-2 dni aplikować, ale za to mamy przez cały czas tą samą intensywność zapachu oraz bardzo często takie odświeżacze posiadają w swoim składzie neutralizatory zapachów które usuwają nieprzyjemny zapach, a nie tylko maskują, aplikować taki zapach możemy na każdy element pokryty tapicerką: dywaniki, wykładzina, tapicerka foteli, podsufitka.
Rodzaj wybranego zapachu zależy tylko i wyłącznie od Was, od waszych upodobań i przyzwyczajeń, bardzo często odświeżacz samochodowy może być ozdobą wnętrza auta, a jeżeli preferujemy wnętrze bez dodatkowych gadżetów postaw na zapach w sprayu lub puszkę zapachową schowaną np pod fotelem.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 181 elementów