Kategorie

Producenci

Pielęgnacja silnika 

Jest 90 produktów.

Pielęgnacja komory silnika

Komora silnika tak jak całe wnętrze czy elementy zewnętrzne samochodu także powinna być poddawana kosmetyce, myciu i zabezpieczeniu. Silnik, komora i podzespoły to jedne z najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych elementów do mycia. Z jednej strony mamy często bardzo silne zabrudzenia z oleju, smaru, błota, które wymagają użycia agresywnej chemii. Z drugiej strony bardzo dużo komponentów i podzespołów zrobionych z delikatnych tworzyw sztucznych. Przede wszystkim podzespoły elektryczne najbardziej narażone są na uszkodzenia podczas mycia dlatego przed rozpoczęciem czyszczenia musimy szczegółowo obejrzeć silnik i przeanalizować na co możemy sobie pozwolić.

Dlaczego komora silnika wymaga czyszczenia

Silnik i komora, po czyszczeniu poza efektem wizualnym, daje nam dużo plusów pod względem mechanicznym gdyż w czystym i zadbanym silniku szybciej zauważymy jakiekolwiek wycieki i nieszczelności. Elementy gumowe jak wężyki, systematycznie konserwowane kosmetykami do tworzysz mają dłuższą żywotność.

Rodzaje produktów do pielęgnacji silnika.

produkty do mycia silnika (degreasery, mocne środki myjące do silnika, engine cleaner, chemia czyszcząco-odtłuszczająca) produkty do konserwacji silnika i komory ( engine dressing, dressingi do tworzyw sztucznych)
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 90 elementów