Producenci

News

ADBL idzie o kolejny krok dalej : po stworzeniu dobrej jakości chemii, zrobili serię ROLLER w której zadebiutowali z maszynami. Kolejny krok to rozwój serii Roller o pady polerskie.Pady dostępne są w dwóch opcjach: R: maszyny Rotacyjne i DA: maszyny dual action
Czytaj dalej

Grupa RRC RR Customs po wprowadzeniu padów polerski stworzyli odrębny dział w firmie zajmujący się produkcją profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Seria RRC Car Wash to kosmetyki samochodowe klasy Premium skierowany do profesjonalnego użytkownika
Czytaj dalej

Firma Detail Guardz przedstawia najbardziej zaawansowany separator zanieczyszczeń do wykorzystania podczas mycia ręcznego na dwa, a szczególnie z zastosowaniem jednego wiadra.Do produkcji separatora wykorzystano kształt i zasadę działania turbiny.Dirt Lock wykorzystuje zasadę dynamicznego filtrowania wody.
Czytaj dalej

Do naszej oferty dołączył kolejny producent, tym razem: Honey COMBination.Producent wysokiej jakości akcesoriów do polerowania: pady polerskie, futra, talerze oporoweHoney w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów (część z nich jest wykonana z tej samej pianki co produkty innych producentów), do swojej oferty wybraliśmy produkty których brakuje w ofercie innych producentów, te które oferują najwyższą jakość i innowację.
Czytaj dalej

Do naszej oferty dodaliśmy kolejnego producenta, firma ALLEGRINI.
Czytaj dalej

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym Auto Detailingu. Znajdą w nim Państwo fachowe wskazówki umożliwiające „odmłodzenie” pojazdu. Polecamy.
Czytaj dalej