Do naszej oferty dołączył kolejny producent, tym razem: Honey COMBination.

Producent wysokiej jakości akcesoriów do polerowania: pady polerskie, futra,  talerze oporowe
Honey w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów (część z nich jest wykonana z tej samej pianki co produkty innych producentów), do swojej oferty wybraliśmy produkty których brakuje w ofercie innych producentów, te które oferują najwyższą jakość i innowację.

Marka Honey Combination

Detailing to dbałość o szczegóły, największą rolę odgrywa wiedza i doświadczenie ale nie byłoby pełnego sukcesu gdyby nie wysokiej jakości akcesoria użyte podczas prac detailingowych.

Pewność dają im materiały produkowane przez rzetelnego, solidnego producenta, które gwarantują jakość i efektywność procesu.

Marka Honey powstała z myślą o potrzebach najbardziej wymagających detailerów. 
Honey gwarantują efekt – szybszy czas ścierania oraz dłuższy czas użytkowania.Polerowanie i szeroko rozumiany detailing to zajęcie, które wymaga precyzji i profesjonalnego podejścia. Dlatego firma HONEY COMBination tak mocno skupia się na jakości produkowanych przez siebie wyrobów.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii w procesie produkcji, produkty marki Honey cechuje bardzo wysoka jakość.  Dzięki temu akcesoria Honey pozwalają szybciej i precyzyjniej osiągnąć efekt na każdym etapie procesu polerowania – zaczynając od przygotowania powierzchni, poprzez polerowanie właściwe, aż po zabezpieczenie efektu końcowego.