Kategorie

Producenci

artdeshine graphene detailer 250ml concentrate - 2500ml quick detailera


Produkt skoncentrowany, po rozcieńczniu otrzymujemy 2,5L gotowego produkty


do aplikacji na każdą powierzchnię:
     - lakier samochodu: z połyskiem jak i matowy
     - folie PPF oraz folię "do zmiany koloru auta"
     - tworzywa sztuczne
     - chrom, metale
     - szyby
     - kokpit i inne tworzywa we wnętrzu auta

203,24zł

Nowy produkt

ARTDESHINE GRAPHENE DETAILER 250ml CONCENTRATE - 2500ml quick detailera

Produkt skoncentrowany, po rozcieńczniu otrzymujemy 2,5L gotowego produkty

Quick Detailer czyli tzw QD, produkt który w ostatnich latach poprzez działania producentów i oczekiwania użytkowników bardzo zmienia swoją charakterystykę. Quik detailer z założenia powinien być:
- prosty i szybki w aplikacji
- bezpieczny dla praktycznie każdej powierzchni
- nie niszczyć leżącego na powierzchni zabezpieczenia: woski, powłoki, sealanta
- podbija o kilka procent efekt wizualny
- usuwa lekkie zabrudzenia

Aktualnie w miejsce Quick Detailerów trafiają produkty z kategorii Spray Wax-ów, produkty które mają zbliżone właściwości jak QD ale jednak nie do końca. Klienci najczęściej wymagają produktu który w jak najkrótszym czasie da jak najlepszą ochronę, dlatego producenci naszym zdaniem zapominają do czego stworzony został QD i w miejsce Quick Detailera oferują nam wosk w spray-u, a promocja produktu skupia się na promowaniu właściwości zabezpieczających. Takie produkty bardzo często są trudniejsze w aplikacji (nie bardzo trudne ale jednak trudniejsze niż QD), właściwości bardziej zapychające niż oczyszczające, bardzo często zmieniają charakterystykę naszego zabezpieczenia bazowego.

ArtDeShine Graphene Detailer to produkt który został stworzony jako prawdziwy Quick Detailer.

- jest bardzo prosty w aplikacji: zasada spray on wipe off : "pryśnij i wytrzyj"

- do aplikacji na sucho jak i pomoc w osuszaniu do aplikacji na mokry lakier: podczas aplikacji na  mokry lakier i osuszaniu ręcznikiem dostajemy dodatkowy poślizg z bardzo mocno zmniejsza ryzyko zarysowania lakieru podczas osuszania

-do aplikacji na każdą powierzchnię:
     - lakier samochodu: z połyskiem jak i matowy
     - folie PPF oraz folię "do zmiany koloru auta"
     - tworzywa sztuczne
     - chrom, metale
     - szyby
     - kokpit i inne tworzywa we wnętrzu auta

- dobre właściwości oczyszczające (lekki brud, tłuste plamy, osad wapienny)

-nie niszczy położonego wcześniej LSP (wosków, sealantów, powłok ceramicznych i kwarcowych)

- nie zapycha powłok, sealantówi wosków. Nie zmienia ich charakterystyki: zaaplikowany na powierzchnie mocno hydrofobową nie zmienia jej właściwości. Przy aplikacji na jałowy lakier pozostawia lekki efekt hydrofobowy objawiający się lekkim sheetingiem i ten efekt utrzymuje się prze kilka myć.

- jedna z najważniejszych cech poza oczyszczaniem to bardzo silne podbicie śliskości, co pozytywnie wpływa na mniejsze przywieranie brudu oraz bezpieczniejsze mycie.

- Graphene detailer dodaje kilku procent do wygląda w postaci lepszej szklistości powierzchni

ArtDeShine Graphene Detailer to jedyny QD rekomendowany do aplikacji na auta zabezpieczone powłoka Nano Graphene Coat. Przy powłoce ArtDeShine Nano Graphene Coat bardzo ważnym elementem jest dbanie o auto tak żeby powłoki nie zapychać produktami opartymi na krzemie, polimerach czy woskach. Graphene Detailer oczyszcza powierzchnię dodaje śliskości, a grafen zawarty w produkcie podnosi ochronę antykorozyjną i stabilność efektu.

ADS Graphene Detailer to produkt wszechstronny i poza elementami zewnętrznymi samochodu, świetnie sprawdza się we wnętrzu auta. Kokpit, elementy "piano", lakierowane jak i matowe drewno, vinyl, skóra (kokpit i boczki, na fotele też można stosować jednak po użyciu fotele będą zbyt śliskie), ekrany nawigacji itp. Graphene Detailer we wnętrzu auta na vinylach i skórze pozostawia efekt minimalnie satynowy. Dzięki dobrym właściwościom oczyszczającym bez problemu radzi sobie z zabrudzeniami, odciskami palców itp.

Komora silnika to kolejne miejsce gdzie Graphene Detailer radzi sobie rewelacyjnie: bez problemu usuwa kurz i zabrudzenia z elementów z tworzyw sztucznych, plamy po wodzie, jednocześnie zostawia naturalny satynowy wygląd tworzyw.


Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
ShowCarShine - Detailing Shop ShowCarShine - Detailing Shop Odbiór osobisty Darmowa!
DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
Inpost Paczkomaty 24 (płatnośc przelewem 9zł) Inpost Paczkomaty 24 (płatnośc przelewem 9zł) Inpost Paczkomaty 24 Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa !

Polecamy inne produkty z tej kategorii :