Kategorie

Producenci

Lakiery matowe i folie ochronne 

Jest 19 produktów.

Lakiery matowe i folie ochronne

Lakiery matowe i kosmetyki do lakierów i folii matowych to coraz bardziej popularna kategoria produktów. Lakiery matowe coraz częściej są dostępne u producentów jako dodatkowa opcja przy zakupie samochodu. Dlatego, też produkty do pielęgnacji powierzchni matowych są dostępne w sklepie ShowCarShine.pl

Rodzaje kosmetyków do lakierów matowych

Lakier matowy lub folia matowa to świetny nowoczesny, trochę mroczny wygląd, jednak żeby przez długi czas cieszyć się idealnym wyglądem należy pamiętać o kilku zasadach podczas doboru kosmetyków samochodowych do powierzchni matowych. Jak sama nazwa wskazuje szampony, quik detailery, woski nie mogą posiadać składników nabłyszczających. W ShowCarShine.pl w kategorii lakiery matowe znajdziecie kultowe produkty do bieżącej pielęgnacji takie jak szampony, woski twarde i spray waxy. Szampony do matu mają neutralne pH, a zarazem wysoka skuteczność w domywaniu lakieru matowego który jest bardzo wrażliwy na różnego rodzaju plamy takie jak ptasie odchody, rozbite owady. Woski twarde i w mleczku skutecznie chroniące przed szkodliwym działaniem powyższych zabrudzeń na lakier. Quick Detailery do matu które pomogą w osuszeniu samochodu oraz usunięciu z lakieru zacieków po myciu, lekkiego kurzu, odcisków palców.

Pielęgnacja lakieru matowego

Pielęgnacja matu powinna być staranna i delikatna. Lakier matowy uwydatnia wszystkie zarysowania, smugi a nawet odciski palców. Należy pamiętać o tym, że w przypadku zarysowań nie będzie możliwości usunięcia ich klasycznymi pastami polerskimi do lakieru. Posiadasz samochód, motocykl, skuter, czy inny pojazd w kolorze matowym i nie wiesz jak o niego skutecznie zadbać ? Skontaktuj się z nami, specjaliści z showcarshine.pl są do twojej dyspozycji.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów