Kategorie

Producenci

Powłoki ceramiczne i kwarcowe 

Jest 94 produktów.

Powłoki ceramiczne i kwarcowe

Powłoki ceramiczne i kwarcowe to najnowsze trendy w dziedzinie zabezpieczenia lakieru. Chciałbyś nałożyć zabezpieczenie które będzie dużo trwalsze, twardsze i bardziej połyskujące od klasycznych wosków? Powłoka to jedyny słuszny wybór.

Dlaczego stosujemy powłoki ceramiczne i kwarcowe

Aktualnie zabezpieczenie powłoką...

Powłoki ceramiczne i kwarcowe

Powłoki ceramiczne i kwarcowe to najnowsze trendy w dziedzinie zabezpieczenia lakieru. Chciałbyś nałożyć zabezpieczenie które będzie dużo trwalsze, twardsze i bardziej połyskujące od klasycznych wosków? Powłoka to jedyny słuszny wybór.

Dlaczego stosujemy powłoki ceramiczne i kwarcowe

Aktualnie zabezpieczenie powłoką ceramiczną i kwarcową to najpopularniejsze zabezpieczenie po procesie autodetailingu. Powłoki chronią lakier przed działaniem promieniowania UV, chronią przed mikro zarysowaniami, hologramami, posiadają silne właściwości samoczyszczące poprzez mocny efekt hydrofobowy. Z powierzchni powłoki dużo łatwiej zmyć uciążliwe zabrudzenia. Trwałość powłoki ceramicznej lub kwarcowej zaczyna się od roku do nawet 5 lat.

Rodzaje powłok ochronnych

  • Powłoki kwarcowe. Quartz coat
  • Powłoki ceramiczne, Ceramic coat
  • Powłoki Grafenowe, Graphene coat
Powłoka kwarcowa to "najprostsza" z dostępnych powłok ochronnych i stosunkowo tańsza w porównaniu z powłokami ceramicznymi. Kwarc jest bardzo trwałym zabezpieczeniem jednak na rynku jest bardzo duży wybór różnego rodzaju powłok kwarcowych, pomimo że każda nazywa sie powłoką kwarcową to mogą różnić sie bardzo mocno składem. Dlatego wybór powłoki to bardzo ważna sprawa ponieważ powłoki kwarcowe ze względu na spore różnice w składzie mają różna trwałość: od tzw powłok lite gdzie trwałośc to kilka miesięcy do powłok o trwałości do 3 lat. Większość powłok kwarcowych jest dostepna dla każdego klienta. Powłoka ceramiczna to w skrócie rozbudowana, bardziej zaawansowana powłoka kwarcowa ponieważ tak samo jak w powłoce kwarcowej najważniejszym składnikiem jest krzem. Niestety ze względu na bardziej zaawansowany skład oraz lepsze właściwości, ceny powłok ceramicznych są przewaznie wyższe niż kwarcowych. W ofercie sklepu showcarshine.pl na pewno znajdziemy powłokę skrojoną specjalnie pod Ciebie. Każda z powłok ma kilka kluczowych cech i najczęściej różnice między powłokami ochornnymi są właśnie w ponizszych parametrach: twardość powłoki: najtwardsze powłoki posiadają twardość 9H, śliskość, hydrofobowość: czyli szybkość zrzutu wody z powierzchni powłoki, połysk, trwałość. W ofercie showcarshine.pl znajdziecie powłoki skierowane do detailerów o różnym stopniu zaawansowania, począwszy od klasycznych powłok kwarcowych, mniej wymagających, które nawet początkujący detailer będzie w stanie poprawnie zaaplikować. Kończąc na najbardziej zaawansowanych dwu składnikowych powłokach ceramicznych opartych na najnowszych składnikach takich jak krzem i grafen dedykowany dla profesjonalnych studii autodetailingowych. Pomimo faktu, iż powłoka ceramiczna daję najtrwalszą ochronę samochodu, nie zwalnia nas od dalszej systematycznej pielęgnacji auta. Aby powłoka przez długi czas była w idealnej kondycji wymaga bieżącej pielęgnacji i użycia środków do wspomagania i odżywiania powłok ochronnych. Zadzwoń, napisz, w razie problemów pomożemy.

Specjalna oferta powłok ceramicznych: powłoka grafenowa

Technologia ciągle idzie do przodu, pierwsze powłoki pojawiły się dobrych kilka lat temu. Jeżeli po powłoce kwarcowej pojawiły sie powłoki ceramiczne to jaki jest kolejny krok ? Grafen i wykorzystanie jego nadzwyczajnych właściwości w ochronie samochodów i tak oto pojawiła sie pierwsza powłoka grafenowa. Powłoki grafenowe to nadal powłoki które są w gamie powłok ceramicznych jednak główną bazą nie jest krzem a tzw. PDMS który został wzmocniony tlenkami grafenu. To co stawia powłokę grafenową ponad powłoki ceramiczne i kwarcowe to przede wszystkim łatwość utrzymania auta w czystości. Powłoka grafenowa posiada bardzo mocne właściwości hydrofobowe, problem z tzw. water spotami jest zmniejszony praktycznie do zera, powierzchnia powłoki jest bardzo śliska co zmniejsza ryzyko zarysowań lakieru, bardzo czesto sliskość daje lepsze efekty niż twardość powłoki. Niestety powłoki grafenowe są dostępne tylko profesjonalnym studiom autodetailingu
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 94 elementów