Kategorie

Producenci

artdeshine ceramic paste 50g - pierwszy w pełni ceramiczny wosk

ARTDESHINE Ceramic Paste 50g - pierwszy w pełni ceramiczny wosk

223,58zł

Nowy produkt

ARTDESHINE Ceramic Paste 50g - pierwszy w pełni ceramiczny wosk

ArtDeShine to producent najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, który nie tylko podąża za nowinkami w branży, ale głównie wprowadza innowacje i to za firmą ArtDeShine podążają inni producenci.

Najnowszym przykładem jest Ceramic Paste, potocznie nazywany woskiem, jednak produkt Ceramic Paste nie posiada w swoim składzie żadnych wosków. Woskowa historia zaczyna się od wprowadzenia pierwszego wosku na bazie wosków naturalnych, wraz z rozwojem do wosków naturalnych dołączyły woski syntetyczne tzw. sealanty. Kolejnym etapem było łączenie wosków syntetycznych z woskami naturalnymi tworząc tzw. woski hybrydowe. Po pojawieniu się na rynku powłok ochronnych opartych na krzemie zaczęto dodawać krzem także do wosków, jednym z pierwszych wosków z dodatkiem krzemy był także wosk ArtDeShine, Kotsos Wax.
Przyszedł czas na Ceramic Paste, czyli produkt oparty wyłącznie na składnikach używanych do produkcji powłok ceramicznych, z tą różnicą że proces wiązania produktu zatrzymuje się na etapie "żelu"

Ceramic Paste jest dedykowany osobom "z doświadczeniem", jest bardziej wymagający niż klasyczne woski, dlatego osoba która dopiero co zaczyna przygodę z autodetailingiem może mieć lekkie problemu podczas aplikacji.

Produkt jest wymagający ale odwdzięcza nam się niesamowitą głębią koloru oraz poziomem połysku i śliskości który nie jest możliwy do uzyskania przy klasycznych produktach opartych na carnaubie lub polimerach.
Poniżej film przedstawiający aplikację produktu:

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :