Kategorie

Producenci

Akcesoria do mycia 

Jest 179 produktów.

Akcesoria do mycia

Mycie samochodu to prosta, a zarazem ryzykowna czynność która wykonana nieumiejętnie, słabej jakości akcesoriami może przyczynić się pogorszenia stanu powłoki lakierniczej. Jakość rękawicy do mycia auta lub gąbki do mycia ma tutaj kluczowe znaczenie. Najwyższej jakości akcesoria do mycia pomagają nam w bezpieczny sposób usunąć...

Akcesoria do mycia

Mycie samochodu to prosta, a zarazem ryzykowna czynność która wykonana nieumiejętnie, słabej jakości akcesoriami może przyczynić się pogorszenia stanu powłoki lakierniczej. Jakość rękawicy do mycia auta lub gąbki do mycia ma tutaj kluczowe znaczenie. Najwyższej jakości akcesoria do mycia pomagają nam w bezpieczny sposób usunąć zabrudzenia z powierzchni samochodu.

Podstawowy podział akcesoriów do mycia

rękawice do mycia z mikrofibry i gąbki do mycia z mikrofibry (delikatne, puszyste, mocny poślizg podczas mycia, trwałe, nadają się do prania) rękawice do mycia z naturalnej wełny (bardzo delikatne dla lakieru, podczas płukania bardzo "lekko" oddają brud) Nie wiesz jaki produkt wybrać? Napisz lub zadzwoń dobierzemy rękawice najbardziej odpowiednią do twojego sposobu mycia i użytych kosmetyków.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 179 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 179 elementów