Kategorie

Producenci

Blog - co nowego w autodetailingu i kosmetyce aut?

Czyszczenie skóry w samochodzie to proces wymagający odrobiny przygotowania i zaangażowania. Pielęgnacja skóry w aucie jest bardzo ważna. Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz jak czyścić skórę w samochodzie
Czytaj dalej

Jak umyć podsufitkę w samochodzie? To proste! Aby umyć tapicerkę na drzwiach oraz podsufitkę w samochodzie wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty do bonetowania a także zapoznać się z terminem bonetowanie.
Czytaj dalej

Mycie i pielęgnacja kokpitu to niezwykle ważny element pielęgnacji naszego samochodu. Od tego jak będzie prezentować się wnętrze naszego auta w dużej mierze zależy estetyka całego pojazdu oraz wygoda i odczucia w trakcie jazdy.
Czytaj dalej

Maszyny do polerowania umożliwiają wypolerowanie karoserii w sposób znacznie bardziej efektywny i bezpieczny dla naszego lakieru niż polerki ręczne. Pojawia się jednak pytanie jaka maszyna polerska jest najlepsza. Z naszymi podpowiedziami wybór maszyny do polerowania będzie bardzo prosty.
Czytaj dalej

Mikrofibra to materiał wykorzystywany w przemyśle tekstylnym i w niemal każdym domu. Mikrofibra do samochodu różni się nieco od tradycyjnej mikrofibry, a wybór odpowiedniego materiału do skutecznej pielęgnacji samochodu bywa problematyczny. Sprawdź na co zwrócić uwagę kupując mikrofibrę do detalilingu.
Czytaj dalej

Odpowiednia pielęgnacja dachu kabrioletu wpływa bezpośrednio na jego stan i użytkowanie. Gruntowne mycie dachu kabrioletu oraz odpowiednia impregnacja są wręcz niezbędne, nie tylko podczas sezonu letniego, ale również po zimie, kiedy samochód stał nieużywany przez wiele tygodni.  
Czytaj dalej

Aktywna piana to jest produkt niezbędny do właściwego umycia samochodu. Jak działa aktywna piana? Pomaga rozpuścić grubszy brud i zanieczyszczenia z powierzchni lakieru, dzięki czemu właściwe mycie auta przebiega bezpiecznie i efektywnie.
Czytaj dalej

Mycie bez spłukiwania to jest nowoczesna metoda czyszczenia samochodu, która polega na wykorzystaniu specjalistycznych środków które po myciu nie wymagają spłukiwania. No rinse wash pozwala uzyskać fantastyczny efekt, zaoszczędzić wodę i nie wymaga zaawansowanej wiedzy - sprawdź!
Czytaj dalej

Profesjonalne mycie samochodu wykonujemy przynajmniej raz na pół roku. Choć jest rozbudowane i bardziej zaawansowane niż klasyczne mycie samochodu, profesjonalne mycie auta może przeprowadzić każdy z nas. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować.
Czytaj dalej

Jeśli nie wiesz jak umyć auto w domu i jakie płyną z tego korzyści, ten artykuł jest dla Ciebie! W dzisiejszych czasach wielu właścicieli samochodów korzysta bowiem z automatycznych myjni samochodowych. Warto więc wiedzieć, że takie mycie samochodu nie jest dostatecznie dokładne, nie pozwala nam na dotarcie do wszystkich zakamarków. Ponadto, używana w myjni automatycznej chemia niszczy lakier, chromy czy uszczelki auta, a szczotki nierzadko rysują nadwozie
Czytaj dalej