Kategorie

Producenci

Blog - co nowego?

ProElite, Elite DetailerProElite to polska firma, zajmująca się od podstaw produkcją preparatów i artykułów czyszczących, kosmetyków samochodowych, specjalistycznych preparatów do pielęgnacji aut.Firma ProElite zajmuję się produkcją najwyższej jakości chemii czyszczące od 15 lat. Największy nacisk producent stawia na wysoko jakość składników, bezpieczeństwo użytkowników, skuteczność kosmetyków samochodowych, własne receptury. Produkty przed wprowadzenie do sprzedaży przechodzą szereg testów i kontroli.Najwyższej jakości kosmetyki ProEliteProdukty produkowane są z najwyższej jakości surowców pochodzących od najlepszych producentów takich jak: BASF, BRENTAG, AKZO NOBEL. Użyte surowce posiadają gwarancję najwyższej jakości co przekłada się na najwyższą jakość produktu końcowego. Firma posiada własny dział technologiczny i linie produkcyjną pozwala to zrobić w pełni niepowtarzalny kosmetyk. Wszystkie użyte surowce są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.ProElite produkty znane w całej EuropieW celu skutecznego dotarcia do klientów firma ProElite rozwinęła ogólnopolską sieć dystrybucji. Produkty Proelite znajdziecie w najlepszych sklepach z kosmetykami samochodowymi. Firma posiada zasięg europejski. Produkty Proelite znane sa w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Litwa, Czechy, Słowacja, Węgry oraz wiele innych.Profesjonalne produkty Elite DetailerFirma ProElite wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej profesjonalnym i wymagającym klientom stworzyła serię Elite Detailer. Pomysł na stworzenie marki wyszedł od znanego producenta chemii samochodowej – firmy ProElite, która od 16 lat tworzy unikalne receptury. Do projektu wkrótce dołączyła grupa detailerów, którzy na co dzień prowadzą studia auto detailingu i doskonale znają potrzeby swoich klientów. Tak narodził się Elite Detailer.W trakcie trwających ponad rok wspólnych prac w laboratorium spędziliśmy setki godzin na testowaniu produktów, aby stworzyć preparaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Do stworzenia innowacyjnej serii chemii i kosmetyków samochodowych używamy surowców i komponentów największych, renomowanych producentów na świecie.
Czytaj dalej

SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR Nowa seria aplikatorów w showCarshinePierwszy na rynku aplikator który szanuje twoją chemię !W ofercie showcarshine.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju aplikatorów, od aplikatorów gąbkowych po aplikatory pokryte mikrofibrą.Aplikatory różnią się wielkością i materiałem wykończeniowym, ale wszystkie maja jedną wspólną cechę. Wnętrze aplikatora wykonane jest z gąbki i nie ma znaczenia czy jest to tylko aplikator typu soft foam czy aplikator pokryty mikrofibrą, gąbka wewnątrz lubi chłonąc produkt który aplikujemy. Poprzez chłonność za każdym razem tracimy pewną ilość produktu.Poprzez wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą znajomość asortymentu dostępnego na całym świecie jesteśmy świadomi braków jakie występują w naszej branży.Dlatego pragniemy przedstawić Wam pierwszy na rynku aplikator który dba o produkty jakich używacie. Podnosi wydajność kosmetyków aplikowanych za pomocą naszego aplikatora SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR.Innowacyjność naszego aplikatora polega na zastosowaniu mikrofibry, która od wewnętrznej strony jest nieprzemakalna. Co blokuje przenikanie płynów do wnętrza aplikatora. Dzięki temu nie tracimy swoich ulubionych kosmetyków we wnętrzu aplikatora w gąbce. Aplikator jest dwustronny i dzięki barierze wewnątrz, możemy na każdej ze stron użyć innego produktu bez obawy o połączenie się produktów.
Czytaj dalej

Wielu naszych klientów szuka wyjątkowych, ekskluzywnych odświeżaczy powietrza, nowych inspiracji zapachowych. Odpowiadając na te potrzeby wprowadzamy do oferty ShowCarShine.pl produkty marki FressoFresso to polski producent wyjątkowych i innowacyjnych zapachów. Zdecydowanie inne od tradycyjnych zapachów dostępnych aktualnie na rynku. Kompozycje zapachowe to efekt setki testów i prób. Produkty Fresso cechuje elegancki wygląd, niepowtarzalna, stabilna i trwała woń.Kompozycje zapachowe zostały dobrane tak żeby nie były męczące nawet podczas wielu godzin użytkowania.Aktualnie zapachy są w dwóch wersjach: drewniana zawieszka i luksusowy flakonik z atomizerem.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zapachów Fresso w sklepie ShowCarShine.plFirma Fresso dostosowuje się do bieżącej sytuacji, aktywnie podążają za nowo powstającymi preferencjami i rozwijającymi się trendami.Jedyna firma której cała oferta to prawdziwe perfumy, nie ma tu miejsca na zwykłe proste odświeżacze oparte w swoim składzie na jednym składniku zapachowym.
Czytaj dalej

Kolejny producent w bogatej ofercie ShowCarShine:ULTRACOATTak samo jak Twoja, nasza firma również ma swoją historię. Zaczęliśmy w 2015 roku, choć pasja do idealnie czystych aut była w nas od zawsze. Pierwsze produkty to wąski wachlarz powłok ceramicznych. Każdy kolejny sezon to nowe rozwiązania detailingowe – nie tylko nowe powłoki ochronne, ale też kosmetyki samochodowe i akcesoria. Naszym głównym celem od zawsze jest dostarczanie Tobie łatwych w obsłudze produktów, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Czytaj dalej

Vinove - magnifique auto parfum Innowacyjne perfumy samochodowe stworzone poprzez współpracę polskich producentów z francuskimi kreatorami zapachów. Perfumy Vinove są zapakowane w bezpieczny, trwały i luksusowy dyfuzor. Trwałość oceniana jest na 90dni. Odświeżacze marki Vinove są dostępne w 3 kolekcjach: Woman, Man, Family.
Czytaj dalej

Worek świętego Mikołaja: idealne produkty na zbliżające się święta. Sklep showcarshine.pl stworzył tą kategorię która będzie aktywna do świąt Bożego Narodzenia, a produkty w niej zawarte nie są stałe, stała w tej kategorii jest atrakcyjność cenowa produktów. Kosmetyki i akcesoria będą w niej zmieniana z dnia na dzień. Poszukujesz atrakcyjnego prezentu dla siebie lub bliskiej osoby? Obserwują tą kategorię codziennie, na pewno trafi się coś specjalnego i wyjątkowego także dla Ciebie. Znajdą się w niej kosmetyki samochodowe począwszy od szamponów, wosków, dressingów, piany aktywne, powłoki, kończąc na akcesoriach takich jak aplikatory i mikrofibry
Czytaj dalej

Manufaktura wosku to firma powstała w 2017r. którą tworzą dwie osoby pełne pasji do autodetailingu. Ich kluczowe produkty to woski naturalne z wysoką zawartością wosku carnauba. Pierwszy wosk jaki trafił do oferty to był Hardcore Wax.
Czytaj dalej

SCHOLL SHOCK2CUT 500g - HIGH PERFORMANCE COMPOUNDPo roku testów Scholl wprowadza na rynek swój najnowszy produkt: pasta polerska mocno ścierna, jednocześnie wykańczająca na zadowalającym poziomie: One step CuttingPastę polerską możemy stosować na maszynie rotacyjnej oraz dual action
Czytaj dalej

Koła są elementem samochodu który najtrudniej utrzymać w czystości, a w szczególności jesienią i zimą. Każdy entuzjasta autodetailingu i ogólno pojętej motoryzacji wie że brudne felgi odejmują dużo procent o wyglądu samochodu. Niestety prawda jest taka żę czyszczenie felg nie jest czynnością taką, jaką chcielibyśmy żeby była.Jest to proces czasochłonny, brudny, często mamy wrażenie że i tak pomimo ciężkiej pracy nie jesteśmy w stanie usunąć idealnie całego osadu, a co najgorsze to mamy świadomość że za 1-2 dni prawdopodobnie będą ponownie tak samo brudne.
Czytaj dalej

ADBL idzie o kolejny krok dalej : po stworzeniu dobrej jakości chemii, zrobili serię ROLLER w której zadebiutowali z maszynami. Kolejny krok to rozwój serii Roller o pady polerskie.Pady dostępne są w dwóch opcjach: R: maszyny Rotacyjne i DA: maszyny dual action
Czytaj dalej