Kategorie

Producenci

Kosmetyki do opon 

Jest 116 produktów.

Kosmetyki do opon

Opony to kategoria z produktami przeznaczonymi do kompleksowego zadbania o wygląd i trwałość opon w twoim samochodzie. Większość osób główne skupienie opiera na felgach. Opona to element samochodu, którego wygląd mocno poprawi lub zepsuje efekt. Poza wyglądem opona ma wpływ jak mało który element samochodu na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy dlatego należy o nie należycie zadbać, aby możliwie jak najlepiej wydłużyć żywotność opon należy jest systematycznie czyścić oraz konserwować.

Rodzaje produktów do pielęgnacji opon

Większość osób podczas codziennego mycia samochodu lub podczas procesu detailingu, głównie skupia się na konserwacji opony dedykowanymi czernidłami, dressingami i żelami. Zapominając o prawidłowym dogłębnym oczyszczeniu powierzchni przed aplikacją zabezpieczenia. W sklepie showcarshine.pl w kategorii opony część produktów są to tak zwane tire cleanery. Tire cleaner to stosunkowo młoda grupa produktów, służą do dogłębnego oczyszczenia gumy z brudu drogowego, a przede wszystkim usuwają resztki starych dressingów i czernideł. Po wyczyszczeniu guma jest czysta i „jałowa” przygotowana do jak najlepszego wchłonięcia produktu konserwującego i odżywiającego. W naszej ofercie znajdziecie tire cleanery dedykowane do czyszczenia słynnych opon z białymi pasami i napisami taki jak słynny Duragloss Tire Cleaner.

Specjalne produkty do konserwacji opon

Po dokładnym wyczyszczeniu opona jest gotowa do aplikacji zabezpieczenia, które przedłuża żywotność opony, jej elastyczność, pomaga także podczas kolejnych myć w pozbyciu się zanieczyszczeń. Podczas wyboru dressingu do opon mamy wpływ na efekt wizualny wykończenia zaczynając od efektu matowego poprzez satynowy, kończąc na mocnym oleistym połysku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ponad stu producentów, w tym 80 producentów ma kosmetyki do pielęgnacji opon. W związku z tym wybór jest bardzo duży i na penwo znajdziesz produkt który spełni twoje oczekiwania w 100%.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 116 elementów