Kategorie

Producenci

meguiars hybrid ceramic tire shine 473ml - ceramiczny dressing do opon

MEGUIARS HYBRID CERAMIC TIRE SHINE 473ml - ceramiczny dressing do opon

81,29zł

Nowy produkt

MEGUIARS HYBRID CERAMIC TIRE SHINE 473ml - ceramiczny dressing do opon

Połysk i trwałość w jednym zaawansowanym dressingu do opon!Środek do opon Meguiar’s Hybrid Ceramic Tyre Shine odświeża matowo wyglądające opony, przyciemnia ich wygląd i dodaję blasku dzięki wzmacniaczom połysku klasy premium. Zaawansowana hybrydowa technologia ceramiczna (Advanced Hybrid Ceramic Technology) zapewnia trwałą ochronę, która pozostaje lśniąca nawet po kontakcie z wodą! Ponadto dobrze wiąże się z oponami, co zmniejsza ryzyko zacieków.

  •     NIESAMOWITY POŁYSK: Długotrwały wysoki połysk
  •     TRWAŁY I ODPORNY: Odporna na warunki atmosferyczne ochrona opon, która jest trwała
  •     DOSKONAŁE WIĄZANIE: Zaawansowana formuła skutecznie wiąże się z powierzchnią opony zmniejszając ryzyko zacieków
  •     ODPOWIEDNI POZIOM POŁYSKU: Osiągnij wysoki lub średni połysk w zależności od swoich preferencji
  •     HYBRYDOWA CERAMICZNA OCHRONA: Zaawansowana technologia hybrydowa SiO2 zapewnia zarówno trwałość jaki połysk

SPOSÓB UŻYCIA: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ.

Stosować na czyste i suche opony.

1. WYSOKI POŁYSK: Spryskać równomierną warstwę bezpośrednio na opony i pozostawić do samorozprowadzenia; usunąć wszelkie zabrudzenie kół.
2. ŚREDNI POŁYSK: Spryskaj opony i rozprowadź aplikatorem lub ręcznikiem; usunąć wszelkie zabrudzenia z kół.UWAGA: Ten produkt rozpyla się na biało, ale staje się przezroczysty po związaniu z oponą!


NIE STOSOWAĆ na oponach lub siedzeniach motocykli, rowerów lub innych pojazdów jednośladowych. Unikać rozpylanie na tarcze hamulcowe, bęben hamulcowy lub pedały hamulca. Aplikacja na te powierzchnie może spowodować, że staną się śliskie. Nie nakładać ani nie dopuszczać do kontaktu produktu z bieżnikiem opony. Natychmiast usuń każdy produkt z betonowej posadzki lub asfaltu za pomocą detergentu, aby zapobiec powstaniu śliskiej powierzchni lub plam. Przechowuj i transportuj produkt w bezpiecznej, pionowej pozycji.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :