Kategorie

Producenci

GLIPTONE

70-letnia tradycja, która przekracza pokolenia.

Kosmetyki samochodowe GLIPTONE są tradycją jakości od 1947 roku. Początkowo sprzedawane były jedynie lokalnie entuzjastom, którzy szybko zrozumieli i docenili najwyższą jakość składników jak i procesu produkcji produktów. Jako marka, Gliptone nie była reklamowana, popularność wzrosła jedynie na pozytywnych opiniach klientów.

Dziś, podobnie jak wtedy, nadal jesteśmy wierni naszemu celowi, jakim jest opracowywanie produktów najwyższej jakości do dzisiejszych lakierów, bez utraty jakości rozpoczętej w 1947 roku.


Dziś oferta GLIPTONE obejmuje pełną linię profesjonalnych produktów do autodetailingu w tym znane na całym świecie, z nie jedna nagroda na koncie produkty do pielęgnacji skóry.


Kosmetyki samochodowe Gliptone wykorzystywane są przez amatorów, profesjonalistów a nawet producentów najwyższej klasy samochodów.

Gliptone kosmetyki do czyszczenia skóry

Gliptone kosmetyki do czyszczenia i konserwacji skóry są wykonane z naturalnych składników, skierowane do skór nowych jak i bardzo starych które dawno straciły swoją elastyczność.

Najsłynniejsze produkty do pielęgnacji tapicerki skórzanej są oferowane jako pojedyncze produkty, oraz połączone w zestawy.

Zestaw do czyszczenia skóry Gliptone. W jednym opakowaniu otrzymuje się wszystko co niezbędne do tego, by kompleksowo zadbać o skórę w swoim aucie.

Jeśli szukasz dobrych środków do zadbania o swoją skórzaną tapicerkę, wybierz Gliptone! Wypielęgnuj wnętrze swojego auta jak profesjonalista!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów