Kategorie

Producenci

Pielęgnacja dachów cabrio 

Jest 44 produktów.

Pielęgnacja kabrioletu

Posiadaczom kabrioletów dochodzi dodatkowy element któremu muszą poświęcić szczególną uwagę. Dach kabrioletu jest jego wizytówką, zadbany i szczelny dach poprawia komfort użytkowania jak i bezpieczeństwo. Dachy miękkie materiałowe wymagają systematycznego czyszczenia oraz impregnacji. W przypadku dachów starych, zaniedbanych często wymagane jest przeprowadzenie renowacji i regeneracji koloru. Preparaty do zabezpieczenia dachów w kabrioletach pomagają w ponownym przywieraniu brudu.

Rodzaje produktów do mycia i pielęgnacji kabrioletu

  • produkty do mycia dachu (top cleaner, cabrio cleaner)
  • produkty do impregnacji (weatherproofer, fabric protectant)
  • szczotki do czyszczenia dachu cabrio
Środki do mycia dachu kabrio zostały zaprojektowane tak aby bez problemu poradzić sobie z zalegającym brudem drogowym, żywicą z drzew a także z pleśnią. Działanie jest bardzo proste: obficie spryskujemy dach, czyścimy dokładnie szczotką i na koniec dokładnie płuczemy. Po pełnym wyschnięciu należy zaimpregnować czyszczony dach. Impregnację materiału można porównać do woskowania karoserii, po tym zabiegu powierzchnia dachu staje się hydrofobowa, przywieranie brudu zmniejszone odporność na promieniowanie UV i przede wszystkim przenikanie wilgoci do wnętrza auta zniwelowane.

Specjalistyczne środki do pielęgnacji i renowacji dachów cabrio.

W przypadku dachów które nie były odpowiednio pielęgnowane, długotrwałe narażenie na promienie słoneczne, opady deszczu. Bardzo często mamy do czynienia nie tylko z utratą szczelności naszego dachu, ale także z utratą koloru. Dach staje się blady i sztywny. W celu renowacji dachu zostały stworzone specjalne barwniki do dachów kabrio. Dzięki tym produktom jesteśmy w stanie przywrócić początkowy kolor naszego dachu, a nawet zmienić na całkiem inny.
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów