NEWS: Elite Detailer w ShowCarShine tylko teraz 15% rabatu

Producenci

Maszyny Polerskie 

Jest 41 produktów.
Maszyny polerskie

W ofercie showcarshine.pl posiadamy maszyny polerskie przeznaczone dla każdego. Od delikatnych maszyn dla początkujących do pracy z pastami polerskimi finishowymi, woskamy czy glaze. Po agresywne maszyny obrotowe. Maszyny polerskie to bardzo szeroka grupa produktów dostępnych na całym świecie. My w ofercie showcarshine.pl udostę...
Maszyny polerskie

W ofercie showcarshine.pl posiadamy maszyny polerskie przeznaczone dla każdego. Od delikatnych maszyn dla początkujących do pracy z pastami polerskimi finishowymi, woskamy czy glaze. Po agresywne maszyny obrotowe. Maszyny polerskie to bardzo szeroka grupa produktów dostępnych na całym świecie. My w ofercie showcarshine.pl udostępniamy wyselekcjonowane maszyny które mają spełnić wymagania każdego detailera. Dzięki odpowiednio dobranej maszynie korekta lakier przebiegnie sprawnie i bez uszkodzeń, z lakieru usuniemy rysy, swirle i hologramy, jednocześnie poprawiając połysk i głębię koloru.

Dlaczego używamy maszyn polerskich

Każdy pasjonat detailingu lub profesjonalny detailer wie że wykonanie pełnej korekty lakieru a nawet zwykłego polerowania one step, bez odpowiedniej maszyny nie jesteśmy w stanie wykonać na najwyższym poziomie. Uzyskanie najlepszych efektów Twojej pracy jest możliwe właśnie z wykorzystaniem maszyn polerskich. Odpowiednio dobrana maszyna polerskach pomoże w najkrótszym możliwym czasie osiągnąć pożądany efekt oraz będzie w pełni bezpieczna dla lakieru.

Rodzaje maszyn polerskich

maszyna rotacyjna, obrotowa tzw. rotary polisher: maszyny rotacyjne to podstawowe klasyczne maszyny polerskie w której podczas pracy pad polerski wykonuje klasyczny obrotowy ruch. Maszyny rotacyjne są najbardziej uniwersalnymi maszynami ponieważ przy uzyciu odpowiedniej kombinacji padów i past są bardzo agresywne i bez problemu radzą sobie z mocnymi zarysowaniami i rysami. Jeżeli prawidłowo dobierzemy pady polerskie wykończeniowe oraz pasty polerskie typu finish to jesteśmy w stanie doprowadzić lakier do idealnego wykończenia bez swirli i hologramów. Jeden minus maszyn rotacyjnych to właśnie umiejętność usunięcia hologramów, a tę umiejętność uzyskujemy wraz z doświadczeniem. Kolejny bardzo duży plus maszyn rotacyjnych to możliwość pracy z różnymi talerzami oporowymi. Backing plate mogą miec średnicę od bardzo dużych np 150-180mm poprzez bardziej klasyczne 125 mm po coraz mniejsze 80mm kończąc na skali mikro czyli BP 50 a nawet 30mm. Potrzebujesz maszyny najbardziej uniwersalnej, która nie boi się nawet najgłębszych rys, a sam nie boisz się wyzwań lub masz już trochę doświadczenia. Maszyna rotacyjna musi znaleźć się w twoim arsenale.

maszyna dual action,
Więcej
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów