Kategorie

Producenci

Maszyny Polerskie 

Jest 46 produktów.

Maszyny polerskie

W ofercie showcarshine.pl posiadamy maszyny polerskie przeznaczone dla każdego. Od delikatnych maszyn dla początkujących do pracy z pastami polerskimi finishowymi, woskamy czy glaze. Po agresywne maszyny obrotowe. Maszyny polerskie to bardzo szeroka grupa produktów dostępnych na całym świecie. My w ofercie showcarshine.pl udostępniamy wyselekcjonowane maszyny które mają spełnić wymagania każdego detailera. Dzięki odpowiednio dobranej maszynie korekta lakier przebiegnie sprawnie i bez uszkodzeń, z lakieru usuniemy rysy, swirle i hologramy, jednocześnie poprawiając połysk i głębię koloru.

Dlaczego używamy maszyn polerskich

Każdy pasjonat detailingu lub profesjonalny detailer wie że wykonanie pełnej korekty lakieru a nawet zwykłego polerowania one step, bez odpowiedniej maszyny nie jesteśmy w stanie wykonać na najwyższym poziomie. Uzyskanie najlepszych efektów Twojej pracy jest możliwe właśnie z wykorzystaniem maszyn polerskich. Odpowiednio dobrana maszyna polerska pomoże w najkrótszym możliwym czasie osiągnąć pożądany efekt oraz będzie w pełni bezpieczna dla lakieru.

Rodzaje maszyn polerskich

Maszyny rotacyjne maszyna rotacyjna, obrotowa tzw. rotary polisher: maszyny rotacyjne to podstawowe klasyczne maszyny polerskie w której podczas pracy pad polerski wykonuje klasyczny obrotowy ruch. Maszyny rotacyjne są najbardziej uniwersalnymi maszynami ponieważ przy uzyciu odpowiedniej kombinacji padów i past są bardzo agresywne i bez problemu radzą sobie z mocnymi zarysowaniami i rysami. Jeżeli prawidłowo dobierzemy pady polerskie wykończeniowe oraz pasty polerskie typu finish to jesteśmy w stanie doprowadzić lakier do idealnego wykończenia bez swirli i hologramów. Jeden minus maszyn rotacyjnych to właśnie umiejętność usunięcia hologramów, a tę umiejętność uzyskujemy wraz z doświadczeniem. Kolejny bardzo duży plus maszyn rotacyjnych to możliwość pracy z różnymi talerzami oporowymi. Backing plate mogą mieć średnicę od bardzo dużych np 150-180mm poprzez bardziej klasyczne 125 mm po coraz mniejsze 80mm kończąc na skali mikro czyli BP 50 a nawet 30mm. Potrzebujesz maszyny najbardziej uniwersalnej, która nie boi się nawet najgłębszych rys, a sam nie boisz się wyzwań lub masz już trochę doświadczenia, maszyna rotacyjna musi znaleźć się w twoim arsenale. Maszyna dual action tzw DA Polerki dual action wykonują ruch oscylacyjny, a ruch rotacyjny wymuszony jest przez oscylację. Maszyna dual action charakteryzuje się słabszą siłą cięcia, ale lżejszym i bezproblemowym wykończeniem. Prowadzenie maszyny też jest lżejsze, maszyna polerska dual action nie próbuje z nami walczyć. Podczas polerowania powierzchnia lakieru nie nagrzewa się tak mocno jak w przypadku maszyny rotacyjnej co przekłada się na większe bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki swojej charakterystyce maszyny D/A Dual actionidealnym wyborem dla osób początkujących, a przez to że coraz więcej producentów past polerskich i padów polerskich robi produkty dedykowane pod maszyny dual action to takie maszyny znajduja się w prawie kazdym studiu autodetailingowym.

Specjalistyczne maszyny polerskie i mini polerki

Autodetailing to dbałość o szczegóły, a współczesne samochody wyposażone są bardzo często w małe elementy wykończone na wysoki połysk, które podczas użytkowania auta ulegają zarysowaniom. Prawdziwy detailer nie pozwoli sobie na to aby taki element nie był poddany autodetailingowi, niestety klasyczna maszyna jest zbyt duża, a praca ręczna mało skuteczna. W ofercie ShowCarShine.pl posiadamy tzw mikro polishery lub mini polerki, maszyny które są bardzo małych wymiarów a talerze oporowe posiadają średnicę od 50mm poprzez 25mm do nawet 15mm. Przedłuzki do maszyn polerskich rotacyjnych które posiadają elastyczny łącznik i bardzo mały talerz oporowy a do tego możliwość mocowania mini stożków polerskich.
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów