Kategorie

Producenci

Pady mikro/nano 10 - 40mm 

Jest 35 produktów.

Pady mikro/nano 10 - 40mm

W naszym sklepie showCarshine.pl znajdziesz ogromny wybór padów polerskich i gąbek polerskich. Przed wprowadzeniem gabek do oferty bardzo dokładnie sprawdzamy i analizujemy gąbki. Wszystko po to abyś otrzymał produkt najwyższej jakości, wykonany zgodnie z najwyższymi standardami. Bardzo często odpowiedni dobór gąbki polerskiej jest ważniejszy od wyboru pasty polerskiej. Odpowiednio wykonana korekta lakieru z wykorzystaniem najwyższej jakości padów polerskich pozwoli doprowadzić nawet zniszczony lakier do stanu salonowego.

Dlaczego stosujemy mikro pady polerskie

We współczesnych samochodach coraz więcej jest lakierowanych na wysoki połysk elementów wyposażenia wnętrza, które bardzo łatwo ulegają zarysowniom. Coraz cześciej musimy sięgać po maszyne polerską w celu wykonania polerowania we wnętrzu auta. Pady polerskie które znajdziesz u nas w sklepie posiadają różną grubość co daje rożnice w oddziaływaniu na polerowana powierzchnię. Prawidłowo dobrana gabka polerska z oferty naszego sklepu w połączeniu z pstą polerską w bardzo szybki sposób wypolerują małe elementy wnętrza.

Specjalna oferta mini padów polerskich

Pady polerskie które oferujemy w naszym sklepie są wykonane specjalnie pod konkretny rodzaj maszyn polerskich. Posiadamy najwyższej jakości gąbki polerskie dedykowane do maszyn dual action, oraz pady polerskie do maszyn rotacyjnych. Odpowiednio skonstruowana oferta daje Ci gwarancję że pady wykonają swoją pracę bardzo dobrze i w jak najkrótszym czasie. Materiały użyte do produkcji padów są najwyższej jakości .

Rodzaje najmniejszych padów polerskich

W tej kategorii znajduja sie pady polerskie o najmniejszej średnicy dedykowane do tzw mikro polerek. Mini pady polerskie oferowane w naszym sklepie możemy podzielić na trzy kategorie
  • twarde gąbki polerskie: cutting pads
  • średnie gąbki polerskie: polishing pads
  • miękkie gąbki polerskie: finishing pads
Twarde pady polerskie wyprodukowane sa z twardej gąbki, która daje największą agresywność. W połączeniu z pasta polerską cutting będziesz w stanie usunąc w szybkim czasie nawet najgłebsze zarysowania. Średnie pady polerskie zostały zrobione z gąbki średniej twardości. Jeżeli posiadasz na powierzchni średnie uszkodzenia czyli tzw. swirle to najlepsze pady typu polishing będa idealnym wyborem. Miękkie pady polerskie to najdelikatniejsza grupa gąbek polerskich. Najwyższej jakości pianka daje najdelikatniejsze wykończenie. Jeżeli w twoim samochodzie są elementy wykończenia tzw. piano to nasze pady finishowe pomoga w uzyskaniu idealnego wykończenia
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów