Kategorie

Producenci

Pielęgnacja skóry 

Jest 168 produktów.

Pielęgnacja skóry: kosmetyki do czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej

Od ponad wieku skóra używana jest do wykończenia wnętrza samochodów. Pomimo upływu tak długiego czasu skóra nadal jest postrzegana jak coś co dodaje akcentu luksusowego w naszym aucie. Jest to najbardziej naturalny materiał w naszym samochodzie, który wymaga odpowiedniego podejścia do jego pielęgnacji.

Dlaczego powinniśmy stosować produkty do pielęgnacji skóry

Tylko i wyłącznie odpowiednio pielęgnowana tapicerka skórzana będzie wyglądała przed długie lata jak nowa. Jeżeli nie będziemy używać profesjonalnych i bezpiecznych kosmetyków do czyszczenia i pielęgnacji skóry to nasz tapicerka bardzo szybko zrobi sie sztywna a zabrudzenia na jej powierzchni poza nie estetycznymi plamami stworzą efekt lekkiego połysku. Jeżeli posiadasz w swoim aucie wykończenia skórzane, w pierwszym etapie najważniejsze jest określenie jakiego rodzaju skóra została zastosowana. Rodzajów tapicerek skórzanych jest bardzo dużo, ale podczas pielęgnacji są 3 grupy które mają wpływ na dobór odpowiednich produktów: skóry anilinowe i ich pochodne, skóry gładkie farbowane i skóry syntetyczne czyli eko skóry. Obsługa sklepu www.showcarshine.pl posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w autodetailingu i jeżeli będziesz miał problemy z określeniem jakiego rodzaju skóra jest w samochodzie, jesteśmy w stanie pomóc w jej określeniu podczas rozmowy telefonicznej.

Rodzaje kosmetyków do pielęgnacji tapicerki skórzanej

Proces pielęgnacji skóry możemy podzielić także na 3 rodzaje: czyszczenie, odżywianie/zabezpieczenie i quick detailing czyli delikatne oczyszczenie z jednoczesnym zabezpieczeniem. Aby łatwiej było początkującym znaleźć prawidłowy produkt warto oswoić się z ich nazewnictwem: - produkt do czyszczenia skóry tzw. leather cleaner - produkty do odżywienia, zabezpieczenia skóry tzw. leather conditioner, leather coat, leathershield - produkty do szybkiej pielęgnacji skóry tzw. leather quick detailer, leather clean and conditioner, leather 3in1 Cleaner do skóry, środek czyszczący czyli podstawowy kosmetyk podczas dbania o tapicerkę skórzaną. Najważniejsza zasada to systematyczne czyszczenie skóry, najbardziej degradujący jest brud który wnika w skórzaną tapicerkę uszkadzając w pierwszej kolejnośći warstwę barwnika a potem część wewnętrzną skóry. Jak chcesz cieszyć sie przez długie lata idealną tapicerką musisz mnieć w asortymencie leather cleaner. Proces pielęgnacji skóry byłby nie pełny jeżeli po czyszczeniu nie zabezpieczylibyśmy jej. Odżywki do skóry uzupełniają ją w cenne olejki, składniki odżywcze które wpływają na miękkość oraz elastyczność tapicerki i co najważniejsze wydłużają życie.

Specjalna oferta profesjonalnych środków do tapicerki skórzanej

Bardziej profesjonalnym użytkownikom dodalismy do naszej szerokiej ofery produkty które wykraczają poza normy klasycznej pielęgnacji. Są to produkty do renowacji tapicerki skórzanej, a w śród nich: rozpuszczalnik GLD, farby tonujące, utrwalacze, produkty do odtłuszczania, pady szlifujące. W sklepie showcarshine.pl posiadamy produkty od wszystkich czołowych producentów z dziedziny pielęgnacji skóry zaczynając od klasyków takich jak: Gliptone, Lederzentrum, Colourlock, Zymol, Letherique, Zaino kończąc na firmach specjalizujących się w powłokach ochronnych: ArtDeShine, Gtechniq, Gyeon,
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 168 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 168 elementów