Kategorie

Producenci

leatherique prestine clean 240ml - luxury leather care

LEATHERIQUE PRESTINE CLEAN 240ML - LUXURY LEATHER CARE

104,88zł

Nowy produkt

LEATHERIQUE PRESTINE CLEAN 240ML 

 

 

Przedstawiam wam najbardziej naturalne i dogłębne kosmetyki do skóry !!!

Prestine Clean to delikatny cleaner bez zawartości silikonu przystosowany do pielęgnacji delikatnych skór.

Leatherique Prestine Clean jest częścią dwuetapowego systemu pielęgnacji skóry firmy Leatherique.

Krok pierwszy Rejuvenator Oil który odżywia/nawilża  skórę i wyciąga zanieczyszczenia z porów.

Prestine Clean następnie usuwa te zanieczyszczenia z powierzchni skóry i pozostawia ją czystą, intensywną kolorystycznie a jednocześnie z matowym wykończeniem.

 

Jest to JEDYNY system w którym najpierw stosujemy odżywkę a potem cleaner !!!

 

Mimo odmieności ma to sens ponieważ skóra pochłania tyle "oleju" ile jest to możliwe i jednocześnie nadmiar wyciągany jest na powierzchnię wraz z brudem kryjącym się w porach...

Prestine Clean zbiera nadmiar "oleju" oraz brud pozostawiając powierzchnię czystą, suchą, nie lepiącą się, tępą w dotyku i matową.

 

 

Leatherique Prestine Clean nie zawiera żdanych agresywnych środków chemicznych i silikonu który wpłynie na wysuszenie skóry.  Zamiast tego zawiera delikatną odżywkę  która delikatnie będzie izolować brud przez co będzie dużo łatwiejszy w usunięciu.

Po aplikacji Rejuvenate Oil, białka i kolagen zawarty w oleju przeniknęły w głąd skóry nawilżając i odżywiając ją. Po odpowiednim czasie powierzchnia może być mokra, lepka, z białym nalotem. To jest po prostu wyciągnięty brud, pot,sole, brud z powietrza który był mocno związany z powierzchnią skóry.

 

 

Zaaplikuj Prestine Clean przy pomocy atomizera, następnie rozprowadź delikatną szczoteczką lub mikrofibrą. Popracuj chwilę aby cleaner wgryzł się w brud/osad. Pozostaw na kilka minut (w tym czasie może zaplikowac na drugi element). Na koniec zbierz wszystko czystym suchym ręcznikiem z mikrofibry.

Twoja tapicerka na pewno doceni ten zabieg przez co bęzie miękka, odżywiona, intensywna, satynowa w dotyku i z matowym wykończeniem oraz ze świeżym zapachem naturalnej skóry.

Prestine Clean nie usunie wcześniejszej odżywki która wniknęła w strukturę skóry !!!

 

Przykładowe efekty po zastosowaniu sytemu LETHERIQUE:

1) odkurzenie i inspekcja:

 

2) aplikacja rejuvenate oil i pozsotawienie w ciepłym miejscu na 12-24 godziny

 

3) aplikacji Prestine Clean

 

4) wypracowanie i przetarcie

 

5) efekt po

 

INNE przykłady:

 

 

 

 

 

 

 

 

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :