Kategorie

Producenci

AUTO GRAPH

Auto Graph - Profesjonalny detailing na najwyższym poziomie
Nazwa Auto Graph stanowi swoistą sygnaturę z długoletnim doświadczeniem w branży automotive. Z dumą możemy powiedzieć, że funkcjonujemy na rynku od ponad czterech dekad. Nasza firma odzwierciedla pasję, zaangażowanie oraz ciężką pracę, które w połączeniu z otwartością na nowe trendy, pozwoliły nam stworzyć markę, gotową podjąć się trudnych wyzwań. Choć nasze sukcesy cieszą, wiemy, że nasza historia dopiero nabiera rozpędu.

Znak - Symbol naszego zgranego zespołu

W profesjonalnym detailingu kluczowe znaczenie ma zespół osób, które idealnie się uzupełniają. Nasze logo odzwierciedla wielopłaszczyznową strukturę naszej firmy, w której pracują fachowcy o różnych specjalizacjach. Jest to nasz hołd dla tych, którzy są największą wartością naszej marki.

Kształt naszego logotypu nawiązuje również do czegoś cennego i wymagającego przemyślanej ochrony. Od wielu lat koncentrujemy się na pielęgnowaniu pojazdów, które nie tylko zapewniają doskonałą jazdę, ale także prezentują się wspaniale.

Performance - Pasja motoryzacji i dbałość o szczegóły

Marka Auto Graph powstała dzięki zaangażowaniu osób kochających motoryzację i pasjonujących się różnymi aspektami detailingu. Twórcy marki są jednocześnie jej odbiorcami, co przekłada się na jeszcze większą dbałość o szczegóły, pozytywny wpływ na jakość pracy i możliwość wkładania w nią całego serca.

Idea - Wspólna pasja jako początek

Nasza droga rozpoczęła się od pomysłu, który płynął z entuzjazmu Marcina i Macieja, oraz rozwijana była przy wsparciu naszych Partnerów z różnych krajów Europy.

Skills - Wiedza i doświadczenie

Nasz rozwój opiera się na wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu. Kluczową rolę odgrywają Agata i Wojtek - absolwenci Wydziału Chemii Politechniki Szczecińskiej, oraz ich zespół ekspertów.

Auto Graph - Doskonałość w detailingu
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów