Nie czekaj, wykorzystaj rabat 15% na swoje ulubione produkty: SZCZEGÓŁY

Kategorie

Producenci

Blog

Aktywna piana to jest produkt niezbędny do właściwego umycia samochodu. Jak działa aktywna piana? Pomaga rozpuścić grubszy brud i zanieczyszczenia z powierzchni lakieru, dzięki czemu właściwe mycie auta przebiega bezpiecznie i efektywnie.
Czytaj dalej

Mycie bez spłukiwania to jest nowoczesna metoda czyszczenia samochodu, która polega na wykorzystaniu specjalistycznych środków które po myciu nie wymagają spłukiwania. No rinse wash pozwala uzyskać fantastyczny efekt, zaoszczędzić wodę i nie wymaga zaawansowanej wiedzy - sprawdź!
Czytaj dalej

Profesjonalne mycie samochodu wykonujemy przynajmniej raz na pół roku. Choć jest rozbudowane i bardziej zaawansowane niż klasyczne mycie samochodu, profesjonalne mycie auta może przeprowadzić każdy z nas. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować.
Czytaj dalej

Jeśli nie wiesz jak umyć auto w domu i jakie płyną z tego korzyści, ten artykuł jest dla Ciebie! W dzisiejszych czasach wielu właścicieli samochodów korzysta bowiem z automatycznych myjni samochodowych. Warto więc wiedzieć, że takie mycie samochodu nie jest dostatecznie dokładne, nie pozwala nam na dotarcie do wszystkich zakamarków. Ponadto, używana w myjni automatycznej chemia niszczy lakier, chromy czy uszczelki auta, a szczotki nierzadko rysują nadwozie
Czytaj dalej

Kolejna nowość w sklepie ShowCarShine.pl to maszyny firmy EVOXA. W pierwszej kolejności wybraliśmy maszyny które swoja charakterystyką wypełniają lukę w naszym sklepie:- mocna maszyna rotacyjna- mała maszyny planetarna o skoku 5mm i talerzu 74mm ( ruch rotacyjny jest stały "na zębatce")- maszyna Dual Action o skoku 21mm i talerzu 125mm
Czytaj dalej

Auto detailing Coraz częściej miłośnicy motoryzacji oraz właściciele samochodów w szczególny sposób dbający o estetykę pojazdów, spotykają się z wyjątkową usługą, którą jest auto detailing. Warto jednak przyjrzeć się bliżej temu pojęciu oraz odkryć potencjał działań wpisujących się w jego charakterystykę.
Czytaj dalej

ProElite, Elite DetailerProElite to polska firma, zajmująca się od podstaw produkcją preparatów i artykułów czyszczących, kosmetyków samochodowych, specjalistycznych preparatów do pielęgnacji aut.Firma ProElite zajmuję się produkcją najwyższej jakości chemii czyszczące od 15 lat.
Czytaj dalej

Nowa seria aplikatorów w showCarshinePierwszy na rynku aplikator który szanuje twoją chemię !W ofercie showcarshine.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju aplikatorów, od aplikatorów gąbkowych po aplikatory pokryte mikrofibrą.
Czytaj dalej

Wielu naszych klientów szuka wyjątkowych, ekskluzywnych odświeżaczy powietrza, nowych inspiracji zapachowych. Odpowiadając na te potrzeby wprowadzamy do oferty ShowCarShine.pl produkty marki Fresso
Czytaj dalej

Kolejny producent w bogatej ofercie ShowCarShine:ULTRACOATTak samo jak Twoja, nasza firma również ma swoją historię. Zaczęliśmy w 2015 roku, choć pasja do idealnie czystych aut była w nas od zawsze. Pierwsze produkty to wąski wachlarz powłok ceramicznych. Każdy kolejny sezon to nowe rozwiązania detailingowe – nie tylko nowe powłoki ochronne, ale też kosmetyki samochodowe i akcesoria. Naszym głównym celem od zawsze jest dostarczanie Tobie łatwych w obsłudze produktów, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Czytaj dalej