Kategorie

Producenci

Pady 100 - 145mm 

Jest 240 produktów.

Pady polerskie klasyczne 100 - 145mm

W naszym sklepie showCarshine.pl znajdziesz ogromny wybór padów polerskich i gąbek polerskich. Przed wprowadzeniem gąbek polerskich do oferty bardzo dokładnie sprawdzamy i analizujemy gąbki. Wszystko po to abyś otrzymał produkt najwyższej jakości, wykonany zgodnie z najwyższymi standardami. Bardzo często odpowiedni dobór gąbki polerskiej jest ważniejszy od wyboru pasty polerskiej. Odpowiednio wykonana korekta lakieru z wykorzystaniem najwyższej jakości padów polerskich pozwoli doprowadzić nawet zniszczony lakier do stanu salonowego. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie pady polerskie i gąbki polerskie które są najnowszymi rozwiązaniami w świecie autodetailingu i korekty lakieru ale także produkty sprawdzone i najwyżej oceniane przez użytkowników na całym świecie.

Dlaczego stosujemy pady polerskie

Korekta lakieru lub poprostu polerka lakieru, staje sie nieodłącznym elementem profesjonalnego detailingu. Współczesne lakieru samochodowe są bardzo delikatne a zarazem bardzo cienkie. Lakier wymaga systematycznego odświeżania poprzez usunięcie warstwy utlenionej oraz lekkich zarysowań. Aby przeprowadzic bezpieczne polerowanie bądź korektę lakieru bardzo ważne jest dobranie odpowiednich padów i gąbek polerskich. Pady polerskie które znajdziesz u nas w sklepie posiadają różną grubość co daje różnice w oddziaływaniu na polerowaną powierzchnię. Prawidłowo dobrana gąbka polerska z oferty naszego sklepu w połączeniu z pstą polerską w bardzo szybki sposób wypolerują elementy twojego samochodu. W ofercie naszego sklepu posiadamy pady polerskie najlepszych firm na świecie, a każdy profesjonalny producent posiada w swojej ofercie pady polerskie różnej wielkości: różnej średnicy oraz różnej grubości.

Specjalna oferta padów polerskich

Pady polerskie które oferujemy w naszym sklepie są wykonane specjalnie pod konkretny rodzaj maszyn polerskich. Posiadamy najwyższej jakości gąbki polerskie dedykowane do maszyn dual action, oraz pady polerskie do maszyn rotacyjnych. Odpowiednio skonstruowana oferta daje Ci gwarancję że pady wykonają swoją pracę bardzo dobrze i w jak najkrótszym czasie. Materiały użyte do produkcji padów są najwyższej jakości .

Rodzaje padów polerskich

W tej kategorii znajdują sie pady polerskie o najpopularniejszej średnicy dedykowane do polerek lub maszyn polerskich z najpopulraniejszymy talerzami oporowymi. Gąbki polerskie oferowane w naszym sklepie możemy podzielić na trzy kategorie
  • twarde gąbki polerskie: cutting pads
  • średnie gąbki polerskie: polishing pads
  • miękkie gąbki polerskie: finishing pads
Twarde pady polerskie wyprodukowane sa z twardej gąbki, która daje największą agresywność. W połączeniu z pasta polerską cutting będziesz w stanie usunąc w szybkim czasie nawet najgłebsze zarysowania. Średnie pady polerskie zostały zrobione z gąbki średniej twardości. Jeżeli posiadasz na powierzchni średnie uszkodzenia czyli tzw. swirle to najlepsze pady typu polishing będa idealnym wyborem. Miękkie pady polerskie to najdelikatniejsza grupa gąbek polerskich. Najwyższej jakości pianka daje najdelikatniejsze wykończenie.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 240 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 240 elementów