Kategorie

Producenci

Pady polerskie małe 45 -95mm 

Jest 128 produktów.

Pady polerskie małe 45 -95mm

W naszym sklepie showCarshine.pl znajdziesz ogromny wybór padów polerskich i gąbek polerskich. Przed wprowadzeniem gąbek polerskich do oferty bardzo dokładnie sprawdzamy i analizujemy gąbki. Wszystko po to abyś otrzymał produkt najwyższej jakości, wykonany zgodnie z najwyższymi standardami. Bardzo często odpowiedni dobór gąbki polerskiej jest ważniejszy od wyboru pasty polerskiej. Odpowiednio wykonana korekta lakieru z wykorzystaniem najwyższej jakości padów polerskich pozwoli doprowadzić nawet zniszczony lakier do stanu salonowego. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie pady polerskie i gąbki polerskie które są najnowszymi rozwiązaniami w świecie autodetailingu i korekty lakieru ale także produkty sprawdzone i najwyżej oceniane przez użytkowników na całym świecie.

Dlaczego stosujemy małe pady polerskie

We współczesnych samochodach coraz więcej jest lakierowanych na wysoki połysk elementów na zewnątrz auta, które ciezko jest w pełni wypolerować za pomocą padów polerski o standardowej dużej średnicy.. Coraz cześciej musimy sięgać po maszyne polerską z małym talerzem oporowym dedykowanym do mniejszych gabek polerskich w celu wykonania polerowania mniejszych elementów auta. Pady polerskie które znajdziesz u nas w sklepie posiadają różną grubość co daje rożnice w oddziaływaniu na polerowaną powierzchnię. Prawidłowo dobrana gąbka polerska z oferty naszego sklepu w połączeniu z pstą polerską w bardzo szybki sposób wypolerują małe elementy twojego samochodu. W ofercie naszego sklepu posiadamy pady polerskie najlepszych firm na świecie, a każdy profesjonalny producent posiada w swojej ofercie pady polerskie różnej wielkości: różnej średnicy oraz różnej grubości.

Specjalna oferta małych padów polerskich

Pady polerskie które oferujemy w naszym sklepie są wykonane specjalnie pod konkretny rodzaj maszyn polerskich. Posiadamy najwyższej jakości gąbki polerskie dedykowane do maszyn dual action, oraz pady polerskie do maszyn rotacyjnych. Odpowiednio skonstruowana oferta daje Ci gwarancję że pady wykonają swoją pracę bardzo dobrze i w jak najkrótszym czasie. Materiały użyte do produkcji padów są najwyższej jakości .

Rodzaje małych padów polerskich

W tej kategorii znajduja sie pady polerskie o małej średnicy dedykowane do małych polerek lub maszyn polerskich z małymi talerzami oporowymi. Małe pady polerskie oferowane w naszym sklepie możemy podzielić na trzy kategorie
  • małe twarde gąbki polerskie: cutting pads
  • małe średnie gąbki polerskie: polishing pads
  • małe miękkie gąbki polerskie: finishing pads
Twarde pady polerskie wyprodukowane sa z twardej gąbki, która daje największą agresywność. W połączeniu z pasta polerską cutting będziesz w stanie usunąc w szybkim czasie nawet najgłebsze zarysowania. Średnie pady polerskie zostały zrobione z gąbki średniej twardości. Jeżeli posiadasz na powierzchni średnie uszkodzenia czyli tzw. swirle to najlepsze pady typu polishing będa idealnym wyborem. Miękkie pady polerskie to najdelikatniejsza grupa gąbek polerskich. Najwyższej jakości pianka daje najdelikatniejsze wykończenie. Jeżeli w twoim samochodzie są elementy wykończenia tzw. piano to nasze pady finishowe pomoga w uzyskaniu idealnego wykończenia
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 128 elementów