Kategorie

Producenci

showcarshine exterior surprise box - idealny na prezent

Czym jest życie bez małej niespodzianki? Możesz nie wiedzieć, co znajduje się w pudełku, ale to nie jest hazard, niczego nie ryzykujesz.  Łączna wartość wszystkich przedmiotów w tym tajemniczym pudełku znacząco przewyższa cenę jego zakupu!

192,03zł

-60,00zł

252,03zł

Nowy produkt

SHOWCARSHINE Exterior Surprise BOX - idealny na prezentSzukasz prezentu Sobie lub bliskiej osobie, ale nie wiesz na co się zdecydować ?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdzonemu asortymentowi.


Jedyne, o czym wiesz, to przeznaczenie zestawu czyli


  • Kompleksowa pielęgnacja lakieruCzym jest życie bez małej niespodzianki? Możesz nie wiedzieć, co znajduje się w pudełku, ale to nie jest hazard, niczego nie ryzykujesz.  Łączna wartość wszystkich przedmiotów w tym tajemniczym pudełku znacząco przewyższa cenę jego zakupu!


Otrzymujesz najwyższej jakości produkty dobrane przez doświadczoną obsługę, a to wszystko spakowane jako piękny zestaw gotowy do wręczenia.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :