Kategorie

Producenci

Marki Jest 200 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 200 elementów
 • artdeshine : luxury ceramic and graphene coatings

  ArtDeShine: producent najwyższej jakości powłok ceramicznych oraz produktów do bieżącej pielęgnacji powłok ceramicznych, kwarcowych i grafenowych

  Początku ArtDeShine sięgają roku 1999,kiedy Alfred Yow, założyciel ArtDeShine rozpoczął swoją podróż w głąb dziedziny zabezpieczeń powierzchni samochodów, do dnia dzisiejszego tworzy nowe innowacyjne produkty. Wraz ze wzrostem jego wiedzy oraz zapotrzebowania od klientów, alfred poczuł potrzebę stworzenia własnej marki i pracy tylko i wyłącznie na nią. W 2006 roku, oficjalnie powstała marka ArtDeShine. Początkowo były to produkty stworzone z myślą o własnych potrzebach i grupie indywidualnych klientów detalicznych.
  Aktualnie marka ArtDeshine jest rozpoznawana na całym świecie i jej popularnośc stale rośnie co świadczy o zaufanie klientów i trzymaniu bez przerwy najwyższego poziomu. ArtDeShine jest marką skierowaną do najbardziej wymagających klientów, detailerów oraz pasjonatom autodetailingu.

  ShowCarShine.pl jest jednym z dystrybutorów marki ArtDeShine w Polsce i Europie. Pomagamy budować dobre imię marki oraz świadomość partnerów odnośnie skomplikowanej dziedziny jaką jest zabezpieczenie powierzchni.

  Produkty ArtDeShine są stworzone "na miarę", to klient mówi jaki chciałby osiągnąć efekt a my dobieramy odpowiednią kombinację produktów, żeby sprostać wymaganiom klienta. Mając doświadczenie z produktami ArtDeShine od kilku lat widzimy jak szybki jest rozwój marki oraz jakość powłok ceramicznych, często obserwujemy w testach powłok innych producentów, że skład i efekt jaki dają nowe powłoki konkurencji sa na tym samym poziomie co powłoki ArtDeshine, ale np dwa lata temu.


  Rok 2019 to kolejny krok, który mocno zapisze się na kartach historii ewolucji powłok ceramicznych. W 2019 roku ArtDeShine i Alfred Yow przedstawili światu pierwszą prawdziwą powłokę grafenową : Nano Graphene Coat. W ciągu kilku miesięcy o powłoce zrobiło się głośno na całym świecie. Powłoka grafenowa oferuje kilka bardzo ważnych cech w których mocno przewyższa powłoki ceramiczne. Aktualnie cały świat prowadzi testy i obserwacje powłoki grafenowej i każdy kolejny wniosek jest kolejnym punktem na liście "plusów" Graphene Coat.
 • 303

  Obecnie linia produktów 303 dostępna jest dla odbiorcy detalicznego.

 • 3d car care

  3D CAR CARE Professional Products firma która jest liderem w branży produkcji najwyższej jakości produktów do pielęgnacji samochodów. a ich TOP-owe produkty to słynne pasty polerskie.

  Dzięki ponad dwudziestoletnim badaniom i rozwojowi, firma 3D uzyskała stabilną pozycję w branży autodetailingu. 3D Car Care posiada wiedzę i zaplecze do tworzenia innowacyjnych produktów spełniających wymagania każdego użytkownika.

  Na produktach firmy 3D opera swoje pracy wielu najlepszych detailerów na całym świecie.


 • 4CR - pady polerskie

  4CR - pady polerskie

  0 produkty/ów

 • adbl

  ADBL

  ADBL- Recipe for Overtaking

  ADBL to jedna z najlepszych specjalistycznych firm produkujących kosmetyki autodetailingowe na obecnym polskim rynku. Produkty tego producenta to wyróżniające się innowacyjnością i najwyższą jakością profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji samochodów, w bardzo korzystnych cenach.

  Firma jako marka stawiająca na jakość, może pochwalić się własnymi, oryginalnymi pomysłami, recepturami, a nawet i projektami opakowań oraz etykiet. Dzięki włożonej w cały proces produkcji pracy, wszystkie produkty ADBL prezentują najlepszą jakość i skuteczność stosowania.

  Dzięki pasji do autodetailingu, producenci, po niesamowitymi sukcesie środków pielęgnacyjnych, wprowadzili na rynek serię ROLLER. Na sam początek wypuszczono maszyny polerskie typu Dual Action, a następnie dobrej jakości pady polerskie. Z pomocą tych produktów z łatwością można przywrócić samochodowi atrakcyjny oraz lśniący wygląd, nie tylko ona zewnątrz, ale i w środku auta.

  Kosmetyki ADBL Vampire, z pewnością wspaniale poradzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami i osadami, gromadzącymi się na lakierowanych i aluminiowych felgach, dodatkowo je nabłyszczając, przywracając tym samym utracony blask.

  Z kolei seria ADBL Yeti i QD1 oraz Synthetic Sray Wax, to niezastąpione rozwiązanie do pielęgnacji nadwozia. Głęboko oczyszczające piany aktywne są bezpieczne dla karoserii, dodatkowo wspaniale pachnąc, występując w 5 wersjach zapachowych.

  Bazując nie tylko na posiadanej wiedzy, ale i własnym doświadczeniu, pracownicy ShowCarShine.pl chętnie doradzą i pomogą w wyborze i stosowaniu produktów ADBL każdemu zainteresowanemu, w celu czego zapraszamy do kontaktu z nami.

 • aenso

  AENSO

  Aenso to alternatywa japońskiego słowa enso- „krąg", które symbolizuje absolutne oświecenie, siłę, elegancję, wszechświat. Enso jest ręcznie narysowany jednym nieskrępowanym pociągnięciem pędzla, aby wyrazić moment, gdy umysł jest wolny i charakteryzuje się minimalizmem zrodzonym z japońskiej estetyki.
   
   
  Linia Aenso stworzona z minimalnym designem, który uosabia estetykę i symetrię, podczas gdy ręcznie narysowane kółko z tym kontrastuje. Butelki i etykiety wykazują elegancję i czystość.”

  każdy produkt ma unikalny krąg. Żaden nie pasuje do drugiego. Stworzone przez artystę specjalnie dla marki. Każda wersja koła została ręcznie narysowana oryginalnym japońskim tuszem i pędzlem, zeskanowana, zamieniona w wektor i wyregulowana.


 • allegrini

  Allegrini włoski producent wysokiej jakości chemii motoryzacyjnej
 • angelwax

  . .Inspiration. Formulation. Creation.

 • atas - dimer

  ATAS : producent budżetowej chemii samochodowej, często nie stoi na równi z klasą premium w autodetailingu. Pomimo tego wybraliśmy jeden produkt który bardzo często używany jest podczas przygotowania auta do pełnego procesu autodetailingowego
 • auto finesse

  AUTO Finesse

  Stale rozwijająca się angielska marka z ponad 20 letnim doświadczeniem zyskująca coraz większą popularność wśród pasjonatów motoryzacji na całym świecie. Znana również pod pierwotną nazwą JBsValeting Service.

 • ben bow

  BEN BOW

  BenBow to profesjonalna marka produkująca urządzenia czyszczące wykorzystywane podczas autodetailingu: tornadory, pianownice, zestawy do efektywniejszego odkurzania.

  Firma specjalizuje się zwłaszcza w pistoletach piorących tornado gun, jednak w ofercie znajduje się znacznie szerszy zakres produktów. Z chęcią dotarcia do szerszego grona klientów o różnym stopniu zaawansowania, umiejętności i potrzeb, BenBow wydzielił dwie linie produktów. Tak właśnie powstała Linia PRO, dla osób na co dzień zajmujących się autodetailingiem, stawiających na najwyższą jakość wykorzystywanych produktów. Do jej produkcji wykorzystano najlepsze materiały, zapewniające długą i bez awaryjną pracę. W opozycji powstała znacznie tańsza, choć równie dobra Seria Classic, dedykowana nie tylko pasjonatom, ale i firmom, które sporadycznie używają sprzętu myjącego i czyszczącego.

  BenBow, z właściwą dla niemieckich producentów precyzją i starannością, stworzył doskonałej jakości sprzęt do czyszczenia samochodów. Pod nazwą firmy powstały przede wszystkim słynne z prostoty obsługi, wytrzymałe i doskonale działające pistolety, pianownice oraz inne przydatne to czyszczenia samochodu urządzenia. Dzięki staranności twórców, z urządzeniami BenBow nie ciężko jest dotrzeć do wszelakich, najtrudniej dostępnych zakamarków. Wspomagają i znacznie usprawniają proces czyszczenia, skutkujący idealną czystością.

  Bazując nie tylko na posiadanej wiedzy, ale i własnym doświadczeniu, pracownicy ShowCarShine.pl chętnie doradzą i pomogą w wyborze i stosowaniu produktów BenBow każdemu zainteresowanemu, w celu czego zapraszamy do kontaktu z nami.
 • buff brite

  BUFF BRITE to producent który po kilkunastu latach w branży samochodowej, wyeliminował jeden z problemów który towarzyszy nam podczas polerowania, korekty lakieru. Źródło światła: zawsze brakuje nam trzeciej ręki do trzymania oświetlenia i podążania nim za maszyną. Buff Brite poszli o krok dalej, po kilkunastu zmianach pojawiła się ostateczna wersja latarki która tworzy jedną całość z maszyną polerską.
  Zapraszamy do zapoznania się z oferta Buff Brite
 • california scents

  PRODUCENT POPULARNYCH I TRWAŁYCH ODŚWIEŻACZY

 • chemotion

  Stanowimy grupę pasjonatów, którzy mając mnóstwo różnych pomysłów, doświadczeń i poglądów, z ogromną dawką ambicji postanowili wspólnie stworzyć wyjątkowe miejsce. Takie, w którym członkowie firmy są blisko ludzi i doskonale rozumieją ich potrzeby. Łączymy kompetencje w zakresie profesjonalnej chemii, marketingu, zarządzania, architektury, fotografii oraz videoreklamy. Ta różnorodność pozwala nam zachować obiektywne spojrzenie i podążać nieutartymi szlakami.

  Przez wiele lat pracowaliśmy w różnych firmach. Zaczynaliśmy od wykonywania usług w zakresie kosmetyki samochodowej, aby później prowadzić szkolenia i rozwijać sprzedaż produktów. Jednak marzyliśmy ciągle o własnym, indywidualnym projekcie naszpikowanym emocjami. Chcieliśmy pokazać światu nasze pełne zaangażowanie i chęć nieustannego rozwijania. Czujemy się spełnieni zawodowo, a radość z tego płynąca przenosi się na obsługę klientów, tworzenie nowych projektów i poszerzanie horyzontów Chemotion.

 • chemspec

  Chemspec: producent rewelacyjnych środków do czyszczenia różnych powierzchni, dywanów, tkanin. Chemspec to wiodący producent proszków i płynów do tapicerki i materiałów. Firma powstała w 1968 roku w Stanach Zjednoczonych. Przez okres kilkudziesięciu lat doświadczeń doszli do perfekcji w tworzeniu swoich produktów. Środki do prania i czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerki Chemspec są doceniane na całym świecie przez najbardziej wymagających użytkowników.
 • collinite

  Najtrwalsze woski samochodowe już dostępne w Polsce!

 • detailing mafia - pady polerskie

  Detailing Mafia  to polski producent padów polerskich, firma powstała w 2015r. Od 2012 założyciele Detailing Mafii zajmują się profesjonalna kosmetyką samochodów. Najczęściej wykonywanymi zabiegami były korekty lakieru przez co mieli styczność z kilkudziesięcioma firmami produkującymi pady polerskie. Duże doświadczenie i ciągłe potrzeby stworzyły pomysł o utworzeniu własnej marki Detailing Mafia. Obecnie Detailing MAfia jest znana marką na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych.

  Główną działalnością marki Detailing Mafia jest produkcja padów polerski, gąbek polerski i padów z mikrofibry.
  Produkty dedykowane są detailerom posiadających własne studia autodetailingu, lakiernikom oraz prywatnym pasjonatom motoryzacji.
  Gąbki polerskie Detailing MAfia mają kilka innowacyjnych cech odróżniających je od innych popularnych produktów np:
  - nietypowy rozmiar: 142mm
  - Sharp Edge: ostra krawędź
  - jedna z linii oferuje gąbki stworzone z otwartokomórkowej pianki
  - gąbki są w dwóch wersja do maszyn polerski typu dual action czyli DA oraz do maszyn rotacyjnych.
 • diy detail

  Witaj w świecie DIY Detail – Twoim źródle najlepszych produktów do pielęgnacji samochodowych i nie tylko!

  Założyciel Nick razem z Yvanem Lacroixem, którego doświadczenie branżowe jest nieocenione, postanowili stworzyć DIY Detail.
  Pragniemy serdecznie podziękować Ci za zainteresowanie ofertą DIY Detail.
 • evoxa - maszyny polerskie

  EVOXA - maszyny polerskie  Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Mini Polisher o nazwie Flexit. Na rynku jest wiele podobnych rozwiązań ale nasz Flexit jest wyjątkowy.
   

  Jeżeli zawodowo zajmujesz się polerowaniem to koniecznie zapoznaj się z naszymi polerkami. Wybieramy takie rozwiązania aby nasze maszyny były ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi podczas pracy. W trosce o Wasz komfort w polerkach nowej serii HDC stosujemy nowoczesne przekładnie, które są wyjątkowo ciche i efektywne. W procesie produkcji używamy obrabiarek CNC po to aby układy mimośrodowe były precyzyjnie wyważone i miały jak najniższy poziom drgań. Polerki wyposażamy w najlepsze podzespoły aby długo i bezawaryjnie pracowały.  Dzięki temu, dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie polerki. Natomiast dla zawodowców mamy specjalny program EVO+ w którym zapewniamy maszyny zastępcze na czas serwisu i możliwość przedłużenia gwarancji aż do 4 lat.

  • ERGONOMIA I KOMFORT Wiemy, że wygodne i ciche maszyny dają poczucie zadowolenia przy pracy.
  • WYKONANIE Mocne, profesjonalne silniki, stabilizacja obrotów z systemem Soft Start oraz markowe łożyska NSK to u nas standard
  • GWARANCJA Dajemy 2 lata gwarancji, nawet gdy maszyna pracuje zarobkowo a w programie EVO+ możemy ją przedłużyć...
Pokazuje 1 - 60 z 200 elementów