Kategorie

Producenci

Pielęgnacja tworzyw zewnętrznych 

Jest 98 produktów.

Pielęgnacja tworzyw zewnętrznych i produkty do pielęgnacji tworzyw sztucznych

Poniżej prezentujemy produkty, dzięki którym Twój samochód zawsze będzie wyglądał jak nowy. W naszej ofercie dostępne są preparaty, idealnie nadające się do pielęgnacji zderzaków nielakierowanych, obudowy lusterek, reflektorów, oraz elementów z tworzyw sztucznych. Często produkt dedykowany do nielakierowanych tworzyw sztucznych może być użyty na oponach czy twardych tworzywach we wnętrzu auta.

Dlaczego stosujemy produkty do pielęgnacji zewnetrznych tworzyw sztucznych

Wszystkim użytkownikom samochodów zależy na jak najlepszym wyglądzie jak i stanie technicznym i wizualnym. Większość z nas skupia sie głównie na pielęgnacji lakieru samochodowego, ale to nie lakier ulega najszybszym utlenieniom i matowieniu. W każdym samochodzie, w jednym mniej a w drugim więcej, ale w każdym znajdziemy elementy wykonane z tworzywa sztucznego/plastiku które nie sa polakierowane. Dokładki zderzaków, zderzaki, obudowy lusterek, reflektory, lampy, halogeny. Te wszystkie elementy wymagają innego zabezpieczenia niż lakier. Jeżlei chcesz aby wszystkie elementy twojego samochodu wyglądały jak nowe to do konserwacji tworzyw sztucznych przygotowalismy całą gamę produktów w tej kategorii.

Rodzaje produktów do tworzyw sztucznych

Produkty możemy podzielić na trzy kategorie
  • efekt wizualny,
  • konsystencja
  • trwałość.
Efekty wizualne jakie możemy osiągnąć zaczynają się od pełnego matu przez satynę do mocnego oleistego połysku. Konsystencja/forma produktu może być wodnista, oleista, żelowa i gęsta/kremowa, natomiast trwałość waha się od kilku tygodni przy klasycznych
dressingach
do nawet ponad roku przy zabezpieczeniu
powłokami ceramiczno/kwarcowymi
. Systematyczne używanie produktów zabezpieczających tworzywa zewnętrzne pomaga nam utrzymać elementy w formie oryginalnej przez długie lata. Tworzywo nie blaknie, odporne jest na promieniowanie UV, łatwe w doczyszczeniu podczas mycia.

Specjalna oferta produktów do konserwacji tworzyw sztucznych

Jeżeli jesteś wymagającym detailerem i potrzebujesz
najtrwalszego z możliwych zabezpiecze
ń to musisz zdecydować się na zabezpieczenie za pomocą powłoki ceramicznej. Dressingi do tworzyw odżywiają powierzchnię i trwałość wystarczy na kilka myć. Powłoka ceramiczna lub powłoka kwarcowa tworzy mocniejsze wiązanie z tworzywem co przekłada sie na dużo wyższą trwałość sięgająca do 12 miesięcy.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 98 elementów