Kategorie

Producenci

Ręczniki z mikrofibry 

Jest 208 produktów.

Ręczniki do autodetailingu

Ściereczki i ręczniki z mikrofibry to najważniejsze akcesoria. Mikrofibry używane są podczas każdego etapu w pielęgnacji aut. Mikrofibra inaczej mikrowłókno lub mikrofaza to najnowszy rodzaj materiału syntetycznego wytworzonego najnowszymi metodami. Pojedyncze włókno może być nawet 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Mikrofibry są bardzo delikatne a zarazem posiadają dobre właściwości czyszczące oraz są niesamowicie chłonne.

Najlepsze ręczniki z mikrofibry dzielimy na dwie podstawowe grupy

mikrofibry do czyszczenia i polerowania mikrofibry, ręczniki do osuszania

Dlaczego mikrofibry są tak ważne w autodetailingu.

Ściereczki, ręczniki, szmatki, aplikatory, a nawet pady polerskie wykonane są z mikrofibry. Nie ma etapu podczas pielęgnacji samochodu, w którym nie byłaby potrzebna mikrofibra. Mikrofibry używamy do czyszczenia wnętrza, zbierania kurzu, osuszania po myciu, polerowania wosków, aplikacji quick detailerów, rozprowadzania dressingów. Sama struktura czy nazwa "mikrofibra" jest na pewno nie wystarczające aby taki ręcznika nazwać w pełni bezpiecznym dla naszego samochodu. Poszczególne mikrofibry różnią się od siebie składem procentowym, tzw gramaturą. W zależności od powierzchni którą pielęgnujemy musimy dobrać odpowiednią mikrofibrę.

Specjalna oferta mikrofibr i ręczników z mikrofibry

Poza mikrofibrami do ogólnego zastosowania podczas polerowania czy osuszania różnych powierzchni w bardzo szerokiej ofercie sklepu showcarshine.pl możemy znaleźć bardziej specjalistyczne ściereczki i mikrofibry. Znajdziemy np. mikrofibry dedykowane tylko do aplikacji lub polerowania powłok ceramicznych, ściereczki tylko i wyłącznie do szkła i szyb. Oferta ręczników i ściereczek z mikrofibry w showcarshine.pl jest jedną z największych w Polsce, dlatego wybranie odpowiedniej mikrofibry dla Ciebie może być kłopotliwe. Zadzwoń lub napisz, a my dobierzemy mikrofibry specjalnie pod twoje auto.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 208 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 208 elementów