Kategorie

Producenci

CHEMOTION

Stanowimy grupę pasjonatów, którzy mając mnóstwo różnych pomysłów, doświadczeń i poglądów, z ogromną dawką ambicji postanowili wspólnie stworzyć wyjątkowe miejsce. Takie, w którym członkowie firmy są blisko ludzi i doskonale rozumieją ich potrzeby. Łączymy kompetencje w zakresie profesjonalnej chemii, marketingu, zarządzania, architektury, fotografii oraz videoreklamy. Ta różnorodność pozwala nam zachować obiektywne spojrzenie i podążać nieutartymi szlakami.

Przez wiele lat pracowaliśmy w różnych firmach. Zaczynaliśmy od wykonywania usług w zakresie kosmetyki samochodowej, aby później prowadzić szkolenia i rozwijać sprzedaż produktów. Jednak marzyliśmy ciągle o własnym, indywidualnym projekcie naszpikowanym emocjami. Chcieliśmy pokazać światu nasze pełne zaangażowanie i chęć nieustannego rozwijania. Czujemy się spełnieni zawodowo, a radość z tego płynąca przenosi się na obsługę klientów, tworzenie nowych projektów i poszerzanie horyzontów Chemotion.

Są różne formy sztuki. Można o niej mówić godzinami, ale my postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie doświadczenia i uczucia związane z samochodami, aby nadać im wyjątkową formę. Formę, którą moglibyśmy dzielić się bez ograniczeń. Stworzyliśmy projekt dający radość poprzez wyjątkowe obcowanie z motoryzacją.


Musicie wiedzieć, że doskonale Was rozumiemy. Tu nie chodzi tylko o mycie pojazdów. Mówimy tutaj o specyficznym stylu życia, który pozwala czerpać radość z czasu spędzonego przy samochodzie. Począwszy od pielęgnacji po przejażdżki bez celu. Godziny spędzone w garażu, budowanie projektów, sesje zdjęciowe i nocne spotkania z przyjaciółmi – doskonale to znamy. Chcemy, aby Wasza forma relaksu lub pracy miała najwyższą jakość. Stronimy od przeciętności i zawsze wybieramy indywidualne rozwiązania. Tworzymy unikalny styl.


Nasze doświadczenie i historia, o której przeczytacie poniżej, pozwoliły nam połączyć dwa kluczowe składniki. Wartości emocjonalne oraz chemię samochodową. Dzięki tej kombinacji powstało CHEMOTION.


Co wyróżnia produkty Chemotion? 1. Jakość – szukamy odpowiedniej konsystencji i starannie dobieramy dodatki, aby cała linia kosmetyków   Chemotion wyróżniała się wydajnością oraz skutecznością działania.


 
 2. Bezpieczeństwo – nasze produkty są przystosowane do regularnej pielęgnacji nawet najdelikatniejszych powierzchni. Wielokrotnie przetestowane i przebadane dają pełne bezpieczeństwo zarówno dla użytkownika jak i samochodu.


 
 3Design – uwielbiamy indywidualny styl i minimalizm. Dostarczamy Ci świetnie opakowane butelki i   gadżety, których nie pomylisz z żadną inną marką.


 
 4. Kolory i zapachy – wciąż mówimy o emocjach i radości. Jak mogłoby zabraknąć delikatnych świeżych   zapachów i żywych kolorów, które umilają pracę?


 
 5. Łatwość aplikacji – to nasz konik. Dokładamy wszelkich starań, aby praca z kosmetykami Chemotion   była możliwie najprostsza. Zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.


 
 6Inne spojrzenie – szukamy w tym wszystkim czystej przyjemności. Chcemy być częścią Waszego   odpoczynku, radości, wspomnień, zdjęć i każdej przejażdżki w Waszych wyjątkowych samochodach.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów