Kategorie

Producenci

KIURLAB

Kiurlab, to firma chemiczna działająca od 2021 r., ale doświadczenie na rynku detailingowym zdobywa już od 2007r. Szlaki zostały przetarte przez Łukasza Kordyjaka, który odpowiadał za wprowadzenie do Polski wiodącej w tej chwili marki środków do czyszczenia i napraw tapicerek skórzanych.

Polski producent chemii samochodowej KiurLab
Zawodowy i amatorski detailer ceni profesjonalne kosmetyki samochodowe. Dlaczego? Są wydajne, dopasowane do wymagań użytkownika i zapewniają świetny rezultat końcowy. KiurLab jako polski producent chemii samochodowej, oddaje do Twojego użytku produkty poddane dogłębnej analizie laboratoryjnej i praktycznej. Wybierz kosmetyki dla auta i chwal się nim codziennie!

Dlaczego miałbyś wybrać właśnie nas? Gdybyśmy mieli opisać charakter naszych produktów jednym określeniem, byłoby to “dążenie do perfekcji”. Jako odpowiedzialny producent chemii samochodowej oddajemy do użytku naszych Klientów artykuły przetestowane pod wieloma względami. Czy wiesz, że mamy własne laboratorium, w którym jesteśmy w stanie stworzyć potrzebne do badań warunki temperaturowe? Analizujemy nasze produkty pod kątem skuteczności, wydajności, łatwości w użyciu i zachowania w odmiennych sytuacjach pogodowych.

Nasz profesjonalizm uwidacznia się nie tylko testami - stale udoskonalamy własne receptury i zmieniamy je pod czujnym okiem Klientów, dopasowując do oczekiwań profesjonalnych detailerów. Chcąc być najlepszym producentem chemii samochodowej, robimy to wszystko, by w Twoje ręce trafił produkt kompletny.Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów