Kategorie

Producenci

kiurlab s.o.s. 5l - silny produkt do usuwania smoły

KIURLAB S.O.S. 5L- silny produkt do usuwania smoły

210,57zł

Nowy produkt

KIURLAB S.O.S. 5000ml - silny produkt do usuwania smoły

S.O.S. marki KiurLab – silny preparat do miejscowego usuwania zanieczyszczeń bitumicznych

Masz problem z pozbyciem się z lakieru samochodu zabrudzeń pochodzenia bitumicznego? Inne produkty do rozpuszczania asfaltu lub smoły nie poradziły sobie z tym zanieczyszczeniem? Na szczęście mamy dla Ciebie preparat, który najprawdopodobniej pomoże Ci rozwiązać Twój problem! S.O.S. marki KiurLab to wysoce skuteczny preparat rozpuszczalnikowy do miejscowego usuwania trudnych zabrudzeń z asfaltu, smoły, kleju,  smaru oraz żywicy.


Czym jest S.O.S.?


W sytuacji, gdy po użyciu Tar and glue removera zabrudzenie nadal nie chce się usunąć, możesz sięgnąć po silniejszą wersję środka do usuwania smoły i asfaltu – S.O.S. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania punktowego. Z uwagi na jego silne działanie i zawarte w nim rozpuszczalniki, S.O.S. nie należy aplikować na plastiki, gumowe uszczelki oraz bezpośrednio na lakier. Po usunięciu zanieczyszczenia powierzchnię należy niezwłocznie wyczyścić dedykowanym środkiem aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia.

Zalety S.O.S. KiurLab


    wysoce skuteczny – preparat wykazuje bardzo dużą skuteczność w usuwaniu asfaltu, smoły i innych lepkich zabrudzeń ropopochodnych
    wszechstronny i uniwersalny – dzięki swoim właściwościom S.O.S. znajduje szereg zastosowań w wyjątkowych sytuacjach, np. szybko i skutecznie usuwa farbę z lakieru samochodowego po tzw. obcierce parkingowej


Jak używać S.O.S. marki KiurLab


SOS to silny preparat o specjalistycznym zastosowaniu. Należy go używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Pamiętaj, aby podczas pracy zadbać o dobrą wentylację pomieszczenia, używaj rękawiczek, maski i okularów ochronnych.


Zalecenia przed użyciem:


  •     Powierzchnia, na której będziesz używał S.O.S., powinna być czysta i sucha
  •     Przed użyciem potrząśnij butelką aby wymieszać jej zawartość
  •     Sprawdź działanie środka na niewidocznym fragmencie czyszczonej powierzchni aby wyeliminować ryzyko jej uszkodzenia


Sposób użycia S.O.S. KiurLab


  •     Nanieś preparat bezpośrednio na zabrudzenie przy użyciu czystej szmatki z mikrofibry
  •     Przecieraj delikatnie zabrudzenie szmatką aż do jego usunięcia
  •     Unikaj długotrwałego kontaktu środka z lakierem samochodowym, plastikami oraz innymi elementami pojazdu
  •     Po usunięciu zanieczyszczenia umyj dokładnie czyszczoną powierzchnię, aby pozbyć się z niej pozostałości po S.O.S.Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :