Kategorie

Producenci

Plastik, kokpit, guma 

Jest 218 produktów.

Produkty do pielęgnacji kokpitu, plastiku i gumy

Kokpit, plastik, guma i inne tworzywa sztuczne we wnętrzu auta są bardzo mocno narażone szkodliwe promieniowanie UV, kurz, tłuste plamy pochodzące z jedzenia czy np potu z dłoni.

Dlaczego stosujemy kosmetyki do pielęgnacji kokpitu, winylu i gumy

Kategoria produkty do kokpitu, w sklepie showcarshine.pl to jedna z najczęściej odwiedzanych kategorii ponieważ kokpit i inne elementy wnętrza to najczęściej przez nas oglądane części naszego samochodu. W związku z tym oferujemy środki czyszczące i konserwujące najwyższej jakości i najbardziej cenionych producentów.

Rodzaje produktów do pielęgnacji kokpitu i tworzyw

Produkty do pielęgnacji wnętrza, kokpitu możemy podzielić na 3 grupy. Pierwsza grupa to produkty do czyszczenia kokpitu i innych powierzchni z tworzyw sztucznych, wyczyszczą kokpit z zabrudzeń oraz starych dressingów. Po czyszczeniu w celu zabezpieczenia przed niszczeniem wymagane jest odpowiednie zabezpieczenie powierzchni kokpitu, w tym momencie z pomocą przychodzą środki konserwujące tzw. dressingi. Przy wyborze dressingu mamy możliwość wyboru efektu jaki chcemy osiągnąć: zaczynając od pełnego matu poprzez efekt satyny kończąc na efekcie połysku.

Specjalna oferta produktów do pielęgnacji i konserwacji kokpitu

W przypadku kiedy nie macie czasu na pełną pielęgnację wnętrza z czyszczeniem i konserwacją lub w okresie między pełnymi procesami do usunięcia lekkich zabrudzeń, kurzu, odcisków palców. Do tego celu zostały stworzone produkty quick interior detailery, nie zostawiają smug nawet na lakierowanych elementach, ekranach LCD itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów do pielęgnacji kokpitów w showcarshine.pl
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 218 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 218 elementów