Producenci

Konserwacja lakieru i quick detailery 

Jest 128 produktów.

Konserwacja lakieru, quikdetailing to czynności wykonywane przez detailera podczas pielęgnacji lakieru w okresie między pełnymi zabiegami autodetailingu. W ofercie showcarshine.pl kategoria konserwacja lakieru w 80% wypełniona jest quick detailerami tzw. QD. Produkty bardzo młode w świecie autodetailingu, nastawione na jak najszybsze i jak najle...

Konserwacja lakieru, quikdetailing to czynności wykonywane przez detailera podczas pielęgnacji lakieru w okresie między pełnymi zabiegami autodetailingu. W ofercie showcarshine.pl kategoria konserwacja lakieru w 80% wypełniona jest quick detailerami tzw. QD. Produkty bardzo młode w świecie autodetailingu, nastawione na jak najszybsze i jak najlepsze podbicie wizualne naszych samochodów. Quick detailery są pakowane w butelki z wygodnym atomizerem dzięki czemu zastosowanie i aplikacja jest bardzo szybka i bezproblemowa. Quick detailery cechuje zasada mist and wipe czyli pryśnij i wytrzyj. Średni czas potrzebny na quick detailing lakieru to 10-15 min. Quick detailery podczas konserwacji usuwają z lakieru smugi powstałe podczas osuszania, świeże plamy po twardej wodzie tzw. water spots, odciski palców, kurz. Pozostawiają lakier idealnie lśniący, uzupełniają ubytki w woskowej ochronie. Quick detailer powinien być dobrany odpowiednio do zabezpieczenia jakie mamy na samochodzie. Są quick detailery dedykowane do pielęgnacji samochodów zabezpieczonych woskiem samochodowym lub powłokami cermicznymi lub kwarcowymi. Quick detailer to także świetny produkt do użycia jako poślizg do glinki.

Chcesz żeby twój samochód po każdy myciu wyglądał jak zaraz po woskowaniu? W takim razie w twoim asortymencie nie może zabraknąć quick detailera.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 128 elementów