Kategorie

Producenci

dp ceramic rinseless wash 355ml - szampon z krzemem, typu no rinse

  • Mycie bez spłukiwania typu no rinse: 30ml na 8L wody
  • Mycie bezwodne waterless: 10ml na 500ml wody
  • Lubrykant do glinki: 30ml na 4 L wody
  • dodatek do klasycznego szamponu: 15ml na 15L wody

60,98zł

Nowy produkt

DP Ceramic Rinseless Wash 355ml - szampon z krzemem, typu no rinse


Mycie ceramiczne bez dużej ilości wody!DP Ceramic Rinseless Wash to formuła oparta na SiO2, która zwiększa ochronę i hydrofobowość mytej powierzchni. Dzięki możliwości rozcieńczenia na pięć różnych produktów, DP Ceramic Rinseless Wash jest bardzo wszechstronnym produktem, który można stosować na wiele sposobów. DP Ceramic Rinseless Wash jest idealny do stosowania z pojazdami zabezpieczonymi ceramiką, woskiem lub sealantem aby zapewnić mycie, które jest delikatne dla powierzchni, jednocześnie agresywne dla brudu. Co najważniejsze, do użycia DP Ceramic Rinseless Wash potrzeba bardzo mało wody.DP Ceramic Rinseless Wash delikatnie i bez wysiłku czyści powierzchnię z zanieczyszczeń. Zanieczyszczenia, w tym film drogowy, brud, kurz, resztki owadów i inne. Nie tylko go usuwa, ale dzięki wysoce smarującej formule nie musisz się martwić o uszkodzenie powierzchni podczas czyszczenia. Ponadto DP Ceramic Rinseless Wash to szampondo mycia bez spłukiwania, co oznacza, że ​​wystarczy wiadro wody. Tak więc, jeśli nie masz łatwo dostępnego węża lub musisz umyć zimą lub w garażu, szampon typu no rinse jest idealny dla Ciebie.

W połączeniu z SiO2, DP Ceramic Rinseless Wash wykorzystuje tę wyjątkową właściwość, aby dodać hydrofobowość i ochronę. Pozwala to na tworzenie się kropel wody, powodując, że woda i zanieczyszczenia zbierają się i spływają. Ponadto SiO2 pomaga wzmocnić już nałożoną powłokę ceramiczną.


DP Ceramic Rinseless Wash to 5 produktów w zależności od rozcieńczenia:
  • Mycie bez spłukiwania typu no rinse: 30ml na 8L wody
  • Mycie bezwodne waterless: 10ml na 500ml wody
  • Lubrykant do glinki: 30ml na 4 L wody
  • dodatek do klasycznego szamponu: 15ml na 15L wody
  • quick detailer QD: 90ml na 4L wody


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :