Kategorie

Producenci

ZviZZer

Pady polerskie ZviZZer


W ofercie ZviZZer znajdziemy pady i gąbki polerskie przeznaczone do każdej maszyny polerskej (rotacyjnej, Dual Action)

W asortymencie fimry znajdziemy pady polerskie z gąbki otwartokomórkowej oraz zamkniętokomórkowej

ZviZZerZviZZer jest brytyjską marką profesjonalnych akcesoriów i produktów do autodetailingu. W jej ofercie można znaleźć wiele profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów, w tym m.in. pady, pasty polerskie, krążki ścierne gąbki polerskie.

Wszystkie artykuły są wytwarzane w fabryce w Niemczech, z najlepszych jakościowo składników oraz materiałów. Wysoką jakość produktów coraz częściej doceniają użytkownicy na całym świeciePasty polerskie ZviZZerPasty polerskie ZviZZer spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców. Są pod każdym względem uważnie zaprojektowane, tak by dawały jak najlepsze efekty i satysfakcję z pracy.


Dzięki nim można łatwo i szybko poprawić wygląd pojazdu już po jednym zabiegu. Do tego są wyjątkowo łatwe w użyciu – mają formuły o idealnej gęstości, poręczne opakowania z wygodnymi dozownikami itp.


Pady polerskie ZviZZerW ofercie ZviZZer znajdziemy pady i gąbki polerskie przeznaczone do każdej maszyny polerskej (rotacyjnej, Dual Action)

W asortymencie fimry znajdziemy pady polerskie z gąbki otwartokomórkowej oraz zamkniętokomórkowejZ ich pomocą da się odnowić nawet bardzo sfatygowane czy zniszczone auta, a także skutecznie spowolnić proces zmniejszania się wartości posiadanego pojazdu. Szukasz naprawdę profesjonalnych produktów do pielęgnacji lakieru? Koniecznie sprawdź ofertę marki ZviZZer!
Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów