Kategorie

Producenci

zvizzer one polish aio 250ml


ZviZZer ONE Polish – to nowoczesna i rewolucyjna pasta polerska przeznaczona do polerek rotacyjnych i mimośrodowych. Pozwala obsłużyć trzy etapy w jednym kroku (wysoką siłę cięcia, wykończenie na wysokim poziomie oraz długotrwałą ochronę). ONE Polish dobrze usuwa zarysowania dzięki dużej zawartości cząsteczek ściernych,

88,62zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

ZVIZZER ONE POLISH AIO 250mlZviZZer ONE Polish – to nowoczesna i rewolucyjna pasta polerska przeznaczona do polerek rotacyjnych i mimośrodowych. Pozwala obsłużyć trzy etapy w jednym kroku (wysoką siłę cięcia, wykończenie na wysokim poziomie oraz długotrwałą ochronę). ONE Polish dobrze usuwa zarysowania dzięki dużej zawartości cząsteczek ściernych, które pod wpływem temperatury i tarcia rozpadają się na mniejsze cząstki zapewniące doskonałe wykończenie. Dodatkowo polimery znajdujące się w paście trwale wiążą się z powierzchnią lakieru dając świetne zabezpieczenie i piękny połysk.

Pastę definiują trzy słowa:

CUT - Nowa generacja homogenicznego ścierniwa i  zapewnia szybką, efektywną i czystą pracę.
GLOSS – Ultra gładkie wykończenie powierzchni dające efekt mokrego lakieru („wet look”)
PROTECTION – Zawarte w paście polimery podczas pracy penetrują głęboko lakier i łączą się z nim na długi czas. Zabezpieczenie 6-12 miesięcy.
Pasty ZviZZer wyróżniają się wysoką zawartością pyłu ściernego, co przekłada się na wyższą efektywność pracy. Ścierniwem w paście ONE Polish są cząsteczki homogenicznego aluminium które pod wpływem pracy rozpadają się na mniejsze części, dzięki czemu pasta ta charakteryzuje się wysokim stopniem wykończenia.

Jak pracować z pastą ONE Polish?

Metoda polerowania zależy od wieku, twardości i stanu lakieru. Należy dopasować pady do stanu lakierniczego pojazdu. Najczęściej używanymi z ONE Polish padami są ZviZZer Orange (Medium Cut) lub ZviZZer Yellow (Fine Cut).

Pracując z pastami ZviZZer ważne jest, aby zostały one dokładnie wypracowane, co oznacza że powinniśmy docelowo osiągnąć efekt delikatnego filmu na lakierze, który jest łatwy do dotarcia za pomocą ściereczki z mikrofibry.

Nie ma jednolitych instrukcji dotyczących polerowania, ponieważ istnieje wiele czynników takich jak lakier,  maszyna polerska, a nawet warunki otoczenia.

Poniżej przedstawimy kilka zasad dotyczących polerowania:

Zwrócić uwagę na krawędzie. Najlepiej dobrze je zabezpieczyć.
Rozpocząć pracę przy niższych prędkościach, a następnie przejść na wysokie obroty.
Po dokładnym wypracowaniu powierzchni i uzyskaniu efektu delikatnego filmu na lakierze zmniejszyć obroty i wykonać kilka dodatkowych przejazdów bez docisku.
Dotrzeć powierzchnię miękką mikrofibrą i sprawdzić światłem inspekcyjnym, czy uzyskany efekt jest zadowalający.
Nie pracować na obszarze większym niż 6x do 8x rozmiarów pada.
Wskazówka:

Wymieniać pad regularnie po 1-2 elementach, ponieważ zatkana gąbka polerska zmniejsza wydajność oraz powoduje zwiększone pylenie podczas polerowania.
Pojemność: 250 ml
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :