Kategorie

Producenci

EVOXA - maszyny polerskie

EVOXA - maszyny polerskieDostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Mini Polisher o nazwie Flexit. Na rynku jest wiele podobnych rozwiązań ale nasz Flexit jest wyjątkowy.
 

Jeżeli zawodowo zajmujesz się polerowaniem to koniecznie zapoznaj się z naszymi polerkami. Wybieramy takie rozwiązania aby nasze maszyny były ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi podczas pracy. W trosce o Wasz komfort w polerkach nowej serii HDC stosujemy nowoczesne przekładnie, które są wyjątkowo ciche i efektywne. W procesie produkcji używamy obrabiarek CNC po to aby układy mimośrodowe były precyzyjnie wyważone i miały jak najniższy poziom drgań. Polerki wyposażamy w najlepsze podzespoły aby długo i bezawaryjnie pracowały.Dzięki temu, dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie polerki. Natomiast dla zawodowców mamy specjalny program EVO+ w którym zapewniamy maszyny zastępcze na czas serwisu i możliwość przedłużenia gwarancji aż do 4 lat.

  • ERGONOMIA I KOMFORT Wiemy, że wygodne i ciche maszyny dają poczucie zadowolenia przy pracy.
  • WYKONANIE Mocne, profesjonalne silniki, stabilizacja obrotów z systemem Soft Start oraz markowe łożyska NSK to u nas standard
  • GWARANCJA Dajemy 2 lata gwarancji, nawet gdy maszyna pracuje zarobkowo a w programie EVO+ możemy ją przedłużyć...
EVOXA - maszyny polerskie
Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Mini Polisher o nazwie Flexit. Na rynku jest wiele podobnych rozwiązań ale nasz Flexit jest wyjątkowy.
 

Jeżeli zawodowo zajmujesz się polerowaniem to koniecznie zapoznaj się z naszymi polerkami. Wybieramy takie rozwiązania aby nasze maszyny były ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi podczas pracy. W trosce o Wasz komfort w polerkach nowej serii HDC stosujemy nowoczesne przekładnie, które są wyjątkowo ciche i efektywne. W procesie produkcji używamy obrabiarek CNC po to aby układy mimośrodowe były precyzyjnie wyważone i miały jak najniższy poziom drgań. Polerki wyposażamy w najlepsze podzespoły aby długo i bezawaryjnie pracowały.Dzięki temu, dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie polerki. Natomiast dla zawodowców mamy specjalny program EVO+ w którym zapewniamy maszyny zastępcze na czas serwisu i możliwość przedłużenia gwarancji aż do 4 lat.  • ERGONOMIA I KOMFORT Wiemy, że wygodne i ciche maszyny dają poczucie zadowolenia przy pracy.

  • WYKONANIE Mocne, profesjonalne silniki, stabilizacja obrotów z systemem Soft Start oraz markowe łożyska NSK to u nas standard

  • GWARANCJA Dajemy 2 lata gwarancji, nawet gdy maszyna pracuje zarobkowo a w programie EVO+ możemy ją przedłużyć...

Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów