Rabaty w ShowCarShine, dziesiątki produktów w obniżonych cenach: sprawdź ofertę , w tym ADBL, MOTHERS, Shiny Garage

Kategorie

Producenci

EVOXA - maszyny polerskie

EVOXA - maszyny polerskieDostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Mini Polisher o nazwie Flexit. Na rynku jest wiele podobnych rozwiązań ale nasz Flexit jest wyjątkowy.
 

Jeżeli zawodowo zajmujesz się polerowaniem to koniecznie zapoznaj się z naszymi polerkami. Wybieramy takie rozwiązania aby nasze maszyny były ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi podczas pracy. W trosce o Wasz komfort w polerkach nowej serii HDC stosujemy nowoczesne przekładnie, które są wyjątkowo ciche i efektywne. W procesie produkcji używamy obrabiarek CNC po to aby układy mimośrodowe były precyzyjnie wyważone i miały jak najniższy poziom drgań. Polerki wyposażamy w najlepsze podzespoły aby długo i bezawaryjnie pracowały.Dzięki temu, dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie polerki. Natomiast dla zawodowców mamy specjalny program EVO+ w którym zapewniamy maszyny zastępcze na czas serwisu i możliwość przedłużenia gwarancji aż do 4 lat.

 • ERGONOMIA I KOMFORT Wiemy, że wygodne i ciche maszyny dają poczucie zadowolenia przy pracy.
 • WYKONANIE Mocne, profesjonalne silniki, stabilizacja obrotów z systemem Soft Start oraz markowe łożyska NSK to u nas standard
 • GWARANCJA Dajemy 2 lata gwarancji, nawet gdy maszyna pracuje zarobkowo a w programie EVO+ możemy ją przedłużyć...
EVOXA - maszyny polerskie
Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Mini Polisher o nazwie Flexit. Na rynku jest wiele podobnych rozwiązań ale nasz Flexit jest wyjątkowy.
 

Jeżeli zawodowo zajmujesz się polerowaniem to koniecznie zapoznaj się z naszymi polerkami. Wybieramy takie rozwiązania aby nasze maszyny były ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi podczas pracy. W trosce o Wasz komfort w polerkach nowej serii HDC stosujemy nowoczesne przekładnie, które są wyjątkowo ciche i efektywne. W procesie produkcji używamy obrabiarek CNC po to aby układy mimośrodowe były precyzyjnie wyważone i miały jak najniższy poziom drgań. Polerki wyposażamy w najlepsze podzespoły aby długo i bezawaryjnie pracowały.Dzięki temu, dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie polerki. Natomiast dla zawodowców mamy specjalny program EVO+ w którym zapewniamy maszyny zastępcze na czas serwisu i możliwość przedłużenia gwarancji aż do 4 lat. • ERGONOMIA I KOMFORT Wiemy, że wygodne i ciche maszyny dają poczucie zadowolenia przy pracy.

 • WYKONANIE Mocne, profesjonalne silniki, stabilizacja obrotów z systemem Soft Start oraz markowe łożyska NSK to u nas standard

 • GWARANCJA Dajemy 2 lata gwarancji, nawet gdy maszyna pracuje zarobkowo a w programie EVO+ możemy ją przedłużyć...

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Stożkowe pady polerskie marki evoxa mocowane na trzpień 3mm przeznaczone są do najbardziej wymagających prac polerskich w trudno dostępnych miejscach. Idealnie sprawdzą się przy polerowaniu felg, przestrzeni pod klamkami, słupków, rantów.

  cena : 48,77zł
 • Evoxa HDX 5 X-Drive to profesjonalna maszyna polerska planetarna z wymuszonym ruchem obrotowym o skoku 5mm, która połączyła się z rodziną narzędzi Evoxa aby zapełnić lukę pomiędzy maszynami Rotary (obrotowymi) i maszynami polerskimi Dual Action (orbitalnymi) zapewniając równowagę mocy, ergonomię, wydajność i możliwości aplikacji dla operatorów, którzy...

  cena : 1 015,45zł
  czekamy na dostawę
 • Evoxa HDR500 – to polerka rotacyjna należąca do linii - PROFESSIONAL - dedykowana do detailingu i lakiernictwa samochodowego.Zastosowano w niej nowy silnik o mocy 1200W, który współpracuje z efektywnym systemem stabilizacji obrotów połączonym z czujnikiem przekazującym informację o aktualnych obrotach.

  cena : 967,48zł
 • Evoxa HDD21 – to polerka typu Dual Action o skoku 21 mm, należąca do najnowszej linii produktowej z oznaczeniem - PROFESSIONAL - zbudowana w oparciu o silnik i korpus znany z modelu HDX8.Bardzo dobre opinie o jakości i ergonomii tego korpusu zachęciły nas do wykorzystania go w tej maszynie. W porównaniu do maszyn z linii HDC jest on zdecydowanie krótszy i...

  cena : 1 130,08zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów