Kategorie

Producenci

diy detail iron remover 3,8l - skuteczna dekontaminacja

DIY Detail Iron Remover 3,8L - skuteczna dekontaminacja

406,50zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

DIY Detail Iron Remover 3,8L - skuteczna dekontaminacjaDIY Detail Iron Remover - Opis Produktu

Skuteczna Ochrona Przed Rdzą i Uszkodzeniami Lakieru

Nie pozwól, aby rdza lub uszkodzenia lakieru zniszczyły wygląd Twojego pojazdu. Jeśli pozostawisz rdzę bez nadzoru, może się rozprzestrzeniać i powodować poważne uszkodzenia, których naprawa może być kosztowna. DIY Detail Iron Remover to potężny i skuteczny sposób na rozpuszczanie tlenków żelaza z lakierowanych powierzchni i kół.

Technologia Zmiany Koloru

Iron Remover wykorzystuje technologię zmiany koloru, aby pokazać zanieczyszczone powierzchnie podczas procesu mycia samochodu. Ten produkt został specjalnie opracowany, aby pomóc w usuwaniu cząsteczek żelaza z lakieru Twojego pojazdu bez konieczności mechanicznego działania.

Łatwe Usuwanie Żelaza

Związane cząsteczki żelaza mogą stanowić ogromny problem, jeśli wnikną w powierzchnię Twojego pojazdu. Iron Remover po nałożeniu na lakier natychmiast luzuje cząsteczki tlenku żelaza, umożliwiając łatwe ich spłukanie, dzięki czemu Twój samochód będzie wyglądał najlepiej przez wiele lat.

Bezpieczna Formuła PH Neutralna

Iron Remover to formuła neutralna pod względem pH, co oznacza, że jest bezpieczna do stosowania na wszystkich lakierowanych powierzchniach, w tym na kołach. Zalecamy jednak przetestowanie produktu na mało widocznej części pojazdu przed nałożeniem na całą powierzchnię.

Przygotowanie Powierzchni

Przed dekontaminacją lakieru pojazdu najlepiej jest usunąć brud i zanieczyszczenia, dokładnie myjąc samochód. Oferujemy wiele innych produktów, które mogą pomóc w tym ważnym kroku.

Szczegóły Produktu

  • Usuwa wieloletnie zanieczyszczenia: Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, które gromadziły się przez lata.
  • Działa natychmiastowo: Natychmiast luzuje cząsteczki tlenku żelaza.
  • Idealny dla białych pojazdów: Pomaga utrzymać czystość białych pojazdów.

Instrukcja Użycia

  1. Aplikacja: Spryskaj Iron Remover bezpośrednio na chłodną powierzchnię (koła lub lakier) i pozostaw na 3-8 minut.
  2. Agitacja: Delikatnie rozprowadź, jeśli to konieczne. Ferromagnetyczne cząstki rozpuszczą się, tworząc fioletowy roztwór.
  3. Spłukiwanie: Nie dopuść, aby produkt wyschnął na powierzchni. Spłucz produkt z powierzchni.

Dla Najlepszych Rezultatów

  • Używaj w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ produkt ma silny i nieprzyjemny zapach.
  • W celu podniesienia ekonomiczności produktu i wzmocnienia dekontaminacji ,zaleca sie użycie Iron Removera jako poślizgu do clay towela, najlepiej współpracuje z ShowCarShine Decon Towel. W połączeniu z dekon Towel na całę auto zużywamy jedynie kilka strzałów z atomizera Iron Remover.

Podsumowanie

DIY Detail Iron Remover to niezawodny sposób na ochronę lakieru Twojego pojazdu przed rdzą i uszkodzeniami. Dzięki łatwej aplikacji i technologii zmiany koloru, nasz produkt jest idealny zarówno dla profesjonalnych detailerów, jak i entuzjastów DIY. Zadbaj o swój samochód i ciesz się jego doskonałym wyglądem dzięki DIY Detail Iron Remover.

Cena za 1 szt opakowanie 1 galon.

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :