Kategorie

Producenci

Urządzenia czyszczące 

Jest 23 produktów.

Urządzenia czyszczące tzw. tornadory

Podczas prac detailingowych przy samochodach, często mamy do czynienia z zabrudzeniami trudno dostępnymi lub na tyle uporczywym zabrudzeniem że klasyczne czyszczenie mikrofibrą lub szczotką jest nie skuteczne. W tym przypadku pomocne sa urządzenia czyszczące tzw. tornadory, ben bow, cleaning gun lub vacum gun

Podział urządzeń czyszczących Ben Bow

Blow Gun: urządzenie służące do wybijania brudu za pomocą wirującego sprężonego powietrza Cleaning Gun i Tornado Gun: urządzenie służące do wybijania/wymywania brudu z trudno dostępnych miejsc lub tapicerki przy pomocy chemii czyszczącej dozującej w sposób rotacyjny i pod dużym ciśnieniem Vacum Gun: urządzenie które niesamowicie podnosi skuteczność odkurzania, wirujący strumień sprężonego powietrza wybija luźny brud, piach itp z włókien materiału, a jednocześnie podłączony odkurzacz zasysa wybijany brud. Jedna z najważniejszych uwag podczas decyzji o zakupie urządzeń czyszczących Ben Bow to wymóg posiadania wydajnego kompresora.

Specjalne urządzenia czyszczące w showcarshine.pl

Poza tzw. klasycznymi urządzeniami z serii classic, posiadamy w swojej ofercie urządzenia dla bardziej wymagających użytkowników. Ben Bow seria Black oraz PRO to urządzenia bliźniacze z serią Classic pod względem sposobu pracy. Różnice występują w jakości użytych materiałów. W serii PRO mamy podwyższone normy odnośnie materiałów użytych do produkcji urządzenia, a w serii Black moduł odpowiadający za wykonania ruchu rotacyjnego i dawkowanie powietrza lub powietrza z chemią nie jest wykonany z tworzywa sztucznego tylko z metalu. Przekłada się to na trwałość oraz większą skuteczność pracy poprzez zwiększenie siły dawkowania produktu.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów