Kategorie

Producenci

showcarshine pro vacum gun 3gen. - najnowsze rozwiązanie

Najnowsza 3 generacja nadal opiera się na metalowych podzespołach z łożyskiem, ale z dodatkowym zabudowaniem w celu zmniejszenia ilości kurzu dostającego się do system.

Poza trwałością to powyższe rozwiązanie pozwala nam pracować na niższym ciśnieniu od 5 do 6,8 bar.

378,05zł

Nowy produkt

ShowCarShine PRO VACUM GUN 3gen. - najnowsze rozwiązanie
ShowCarShine PRO VACUM GUN 3gen to pistolet Tornado Gun do odkurzania. To fantastyczne urządzenie, dzięki któremu dokładnie odkurzycie fotele i podłogę w samochodzie. Najmocniejszy odkurzacz nie jest w stanie odciągnąć piachu wbitego w wykładzinę z długim włosem. Vacuum Gun dzięki sprężonemu powietrzu podbija najgłębiej osadzone zabrudzenia, które są jednocześnie odciągane przez odkurzacz. Vacum Gun 3gen. posiada najnowsze rozwiązanie wpływające na trwałość urządzenia, system wirujący jest lepiej odizolowany od kurzu i zabrudzeń. metalowy wężyk na łożysku podający sprężone powietrze, dzięki czemu urządzenie jest jeszcze mocniejsze od wersji klasycznej z plastikowym wężykiem. Seria 3gen. to najlepszy wybór dla profesjonalistów, ze względu na zastosowanie najlepszych materiałów oraz precyzyjne wykonanie.Specjalistyczne urządzenie Vacum Gun 3gen.Pierwsza generacja opierała się głównie na elementach plastikowych a dysza dawkująca powietrze była cienką rurką i jej ruch bardzo swobodny, 2 generacja to uzupełnienie systemu w elementy metalowe i łożysko w celu zwiększenia trwałości, skuteczności poprzez stały ruch rotacyjny dyszy powietrza.
Najnowsza 3 generacja nadal opiera się na metalowych podzespołach z łożyskiem, ale z dodatkowym zabudowaniem w celu zmniejszenia ilości kurzu dostającego się do system.

Poza trwałością to powyższe rozwiązanie pozwala nam pracować na niższym ciśnieniu od 5 do 6,8 bar.Vacuum Gun wymaga podłączenia do kompresora i odkurzacza

Urządzenie posiada regulację ciśnienia

W zestawie:

  • Vacuum Gun
  • Przewód z szybkozłączką
  • Dwie redukcje do rury od odkurzacza
  • Dwie ssawki
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :