Kategorie

Producenci

bilt hamber touch less 1l new - bezpieczny i skuteczny pre wash

TOUCH-LESS zawiera również inhibitory korozji.

Pakowany w 1 L  pH ~ 12, nie zawiera fosforanów, rozpuszczalników, NTA ani sody kaustycznej.

TOUCH-LESS został zaprojektowany, aby umożliwić doskonałą i prostą aplikację naszego nowego produktu do ochrony lakieru TOUCH-ON oraz inny hydrowosków oraz wet coatów.

47,15zł

Nowy produkt

BILT HAMBER TOUCH LESS 1L - bezpieczny i skuteczny PRE WASH

Nowa poprawiona skuteczniejsza wersjaTOUCH-LESS to nasza nowa, przyjazna dla środowiska aktywna piana z właściwościami bardziej w kierunku TFR, Pre wash Touch Less, można nakładać za pomocą pianownicy lub oprysku. Ten biodegradowalny produkt na bazie cukru, nakładany zwykle na 0,5 - 2% PIR (PIR: stężenie roztworu który trafia ostatecznie na czyszczona powierzchnię), zapewnia naprawdę wyjątkowy poziom czyszczenia lakieru samochodowego. W przeciwieństwie do innych środków czyszczących na bazie agresywnych składników, TOUCH-LESS zapewnia swobodne i bardzo łatwe spłukiwanie i wypłukiwanie, ułatwiając późniejsze klasyczne mycie ręczne, a także znacznie wspomagając łączenie ewentualnego LSP po myciu (QD, spray waxów, hydro waxów).

TOUCH-LESS zawiera również inhibitory korozji.

Pakowany teraz także w opakowania 1L pH ~ 12, nie zawiera fosforanów, rozpuszczalników, NTA ani sody kaustycznej.

TOUCH-LESS został zaprojektowany, aby umożliwić doskonałą i prostą aplikację naszego nowego produktu do ochrony lakieru TOUCH-ON oraz inny hydrowosków oraz wet coatów.

Jak używać Touch-Less:Bilt Hamber Touch Less  można nakładać za pomocą klasycznego atomizera co może być trochę czasochłonne, opryskiwaczem ciśnieniowym, myjką ciśnieniową lub lancą z pianownicą. Minimalny zalecany stopień rozcieńczenia powinien wynosić 0,5% PIR  do 2% dla bardzo brudnych pojazdów. W przypadku aplikacji za pomocą atomizera  lub opryskiwacza ciśnieniowego, obliczenie rozcieńczenia jest łatwe do wykonania, jednak w przypadku aplikacji za pomocą myjki ciśnieniowej istotne jest określenie ilości wody przepływającej przez urządzenie

Jak prawidłowy obliczyć stężenie PIR w przypadku myjki ciśnieniowej:
Krok 1

Napełnij butelkę lub zbiornik na detergent (w maszynie lub lancy) do pełna zwykłą wodą. Przekręć dozownik detergentu na maksymalne dozowanie. Weź duże wiadro lub pojemnik i zacznij napełniać lancą, obserwując butelkę z pianą aż do opróżnienia. Po opróżnieniu zatrzymaj myjkę.

Krok 2

Poniższe obliczenia pozwolą osiągnąć 2% rozcieńczenie; Zmierz całkowitą zebraną ilość i pomnóż tę liczbę przez 0,02 (Całość można zmierzyć w objętości za pomocą pojemnika z podziałką lub na wagę). Jest to ilość Touch Less lub auto foam do zastosowania.

Krok 3

Dodaj obliczoną ilość z KROKU DRUGIEGO do pojemnika pianownicy lub pojemnika na detergent w myjce i wymieszaj z wodą

Zastosowanie Touch Less:Nakładaj bezdotykowo na cały pojazd lub panel po panelu. Pozostaw do zwilżenia na 1-5 minut (ale nigdy nie doprowadź do wyschnięcia). spłukuj pod ciśnieniem zaczynając od dolnych partii.

Nie jest konieczne użycie całego rozcieńczonego preparatu bezdotykowego w jednym myciu. Nakładaj na chłodne panele w cieniu. Nie pozwól, aby ten produkt wysychał podczas użytkowania.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :