Kategorie

Producenci

industrial by adbl traffic film remover 5kg -pre wash, wstępne mycie

Industrial by ADBL Traffic Film Remover to preparat do mycia wstępnego lakieru oraz felg w formie oprysku. W odróżeniu od piany aktywnej, pre-wash nanosimy z opryskiwaczy ciśnieniowych, nie wytwarzających piany. TFR szybko rozpuszcza brud i nie wymaga tak długiego czasu pracy jak piany.

142,28zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

Industrial by ADBL Traffic Film Remover 5kg -pre wash, wstępne mycie

Industrial by ADBL Traffic Film Remover to preparat do mycia wstępnego lakieru oraz felg w formie oprysku. W odróżeniu od piany aktywnej, pre-wash nanosimy z opryskiwaczy ciśnieniowych, nie wytwarzających piany. TFR szybko rozpuszcza brud i nie wymaga tak długiego czasu pracy jak piany. Wystarczą 2-4 minuty w zależności od temperatury otoczenia. Według naszych testów, TFR jest aktualnie najmocniejszym preparatem do mycia wstępnego jaki używaliśmy, a jednocześnie jest bardzo bezpieczny jeżeli postępujemy zgodnie z zasadami. Jest również bezpieczny dla powłok oraz większości wosków.
Pojemność 5kg

Sposób użycia:

Rozcieńczenie 1% (1:100) do 5%(1:20) jako Pre-Wash do mycia wstępnego.
10%(1:10) do mycia felg i usuwania owadów.

Takie rozcieńczenie jest bezpieczne dla mytej powłoki, a właściwości myjące rewelacyjne. Z reguły jednak zalecamy rozcieńczenie 1:10 do 1:20, a w przypadku lekko zabrudzonych samochodów, szczególnie w okresie letnim, jeszcze delikatniejsze, np: 1:50.
Nanoś TFR za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego od dołu, do góry nadwozia
Preparat nanoś zawsze na zimną i suchą powierzchnię. Nie dopuszczaj do wyschnięcia.
Spłucz dokładnie powierzchnię wysokim ciśnieniem wody.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :