Kategorie

Producenci

proelite nanofactor 5l - bardzo silna aktywna piana, pre wash

NanoFactor firmy ProElite, to pierwsza na polskim rynku, bardzo mocna piana aktywna, oparta o nanotechnologię! Nowatorskie rozwiązanie oparte o technologię nanocząsteczek pozwoliło stworzyć bardzo wydajną, jednofazową pianę do mycia zasadniczego. Dzięki swoim właściwościom doskonale zmiękcza i usuwa brud. Może być użyta jako preparat do mycia wstępnego.

121,94zł

Nowy produkt

PROELITE NanoFactor 5L - bardzo silna aktywna piana, pre wash


Elite Detailer NanoFactor 5l – aktywna piana do mycia pojazdów

NanoFactor firmy ProElite, to pierwsza na polskim rynku, bardzo mocna piana aktywna, oparta o nanotechnologię! Nowatorskie rozwiązanie oparte o technologię nanocząsteczek pozwoliło stworzyć bardzo wydajną, jednofazową pianę do mycia zasadniczego. Dzięki swoim właściwościom doskonale zmiękcza i usuwa brud. Może być użyta jako preparat do mycia wstępnego.

Stworzyliśmy NanoFactor z myślą o tych, którzy szczególnie dbają o swoje samochody, preparat może zostać użyty podczas mycia ciśnieniowego (metoda pianowa i kropelkowa), w myjniach bezdotykowych – bez konieczności korzystania ze szczotek, gąbek i wszystkich elementów mogących negatywnie wpłynąć na kondycję lakieru.

Uniwersalna i efektywna receptura piany, pozwala uzyskać gęstą i stabilną konsystencję, więc doskonale nada się również jako rozwiązanie dla specjalistycznych myjni samochodowych – pozwala osiągnąć świetne efekty zarówno podczas mycia samochodów osobowych, ciężarowych, a także maszyn ciężkich.

ProElite jako pierwszy producent chemii samochodowej, skorzystał z dobrodziejstw nanotechnologii przy produkcji środków do pielęgnacji pojazdów i kosmetyków do samochodu. Szereg badań pozwolił nam uzyskać nanopreparat tworzący bardzo mocną zasadową pianę, idealną do użytku w myjniach samochodowych. Środek pracuje w optymalnym zakresie 12,50 pH, nie zawiera szkodliwych środków chemicznych i jest w pełni bezpieczny dla lakieru samochodowego i dla ludzkiej skóry. Antykorozyjne dodatki pozwalają zabezpieczyć powłokę lakierniczą Twojego samochodu – masz gwarancję, że Twój lakier jest bezpieczny.

Dzięki skoncentrowanej formule, z 1 litra koncentratu, uzyskasz aż 100 litrów roztworu myjącego, doskonała wydajność pozwoli Ci uzyskać jeden litr za zaledwie 14 groszy!

JAK STOSOWAĆ NANOFACTOR?

Przygotowany roztwór myjący powoli i dokładnie nanieś na całą zabrudzoną powierzchnie pojazdu, następnie odczekaj kilka minut, do momentu, aż gęsta piana zwiąże zebrane zabrudzenia i zacznie powoli ściekać. Wystarczy dokładnie spłukać całą powierzchnie wodą i gotowe! Pamiętaj, aby nie dopuścić do zaschnięcia powstałej piany, nie stosuj preparatu w pełnym słońcu i bezpośrednio na rozgrzanym lakierze!

GDZIE STOSOWAĆ?

Nasz preparat może być stosowany w myjniach bezdotykowych oraz przy ciśnieniowym myciu pojazdów zarówno metodą pianową i kropelkową. Łatwość w użyciu i niezwykle dopracowane właściwości powodują, że jest to idealny produkt do pielęgnacji samochodu w domowym zaciszu. Wystarczy wlać odpowiednią ilość roztworu do pojemnika i produkt będzie gotowy do użytku!

Preparat myjący NanoFactor można stosować podczas mycia ciśnieniowego metodą pianową i kropelkową, doskonale sprawdza się w samoobsługowych myjniach bezdotykowych, specjalistycznych, czy stanowiskach dla samochodów ciężarowych. Dzięki bezpiecznej formule jest doskonały do użytku podczas ręcznej pielęgnacji Twojego samochodu, bądź jako dedykowane rozwiązanie dla firm transportowych i salonów samochodowych.

INFORMACJE

NanoFactor to innowacyjna receptura oparta na nanotechnologii, wytworzona piana utrzymuje się przez cały proces mycia, a dzięki wysokiej wydajności 1 litr koncentratu wystarczy do sporządzenia aż 100 litrów roztworu myjącego! Koszt wytworzenia jednego litra to tylko 14 groszy!

Typ:
Koncentrat

Wydajność:
1L koncentratu daje do 100L roztworu

Wytworzenie jednego litra roztworu to zaledwie 14 groszy.

Dozowanie:
W zależności od stosowanego sprzętu proporcje będą się różniły rozcieńczeniem:

  • Rozpylacze – optymalnie 1:50 lub 1:100
  • Pianownice – 1:5 lub 1:10
  • Wytwornice piany – 1:50 lub 1:100
  • Inżektory niskociśnieniowe – 1:50 – 1:100

Bezpieczeństwo:
Bez rozpuszczalników
Działa w zakresie pH – ok. 12,50
Antykorozyjne właściwości

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :