Rabaty w ShowCarShine, dziesiątki produktów w obniżonych cenach: sprawdź ofertę , w tym ADBL, MOTHERS, Shiny Garage

Kategorie

Producenci

Woski samochodowe 

Jest 293 produktów.

Woski samochodowe

Woski samochodowe to produkty zabezpieczające elementy karoserii czyli wizytówki naszych samochodów. W naszej ofercie znajdziecie niesamowicie szeroką gamę produktów do zabezpieczenia lakieru.

Dlaczego stosujemy woski samochodowe

Woskowanie samochodu bez wątpienia posiada wiele zalet, do których należy m.in. ochrona lakieru. Do...

Woski samochodowe

Woski samochodowe to produkty zabezpieczające elementy karoserii czyli wizytówki naszych samochodów. W naszej ofercie znajdziecie niesamowicie szeroką gamę produktów do zabezpieczenia lakieru.

Dlaczego stosujemy woski samochodowe

Woskowanie samochodu bez wątpienia posiada wiele zalet, do których należy m.in. ochrona lakieru. Dobry wosk zabezpieczy nasze auto przed negatywnym działaniem wilgoci, promieniowaniem UV, ptasimi odchodami, zatrzymuje proces utleniania lakieru, ułatwia mycie karoserii z brudu drogowego. W naszej ofercie znajdziecie woski przystosowane do każdej „kieszeni” klienta. Posiadamy woski samochodowe klasy premium oparte na luksusowych składnikach, oraz woski które mają najlepszy stosunek jakości do ceny, klient nie musi ponosić wysokich kosztów, żeby osiągnąć zadowalające efekty w postaci silnego zabezpieczenia samochodu oraz maksymalnej poprawy jego wyglądu.

Rodzaje wosków samochodowych

Woski samochodowe dzielimy na dwie podstawowe grupy:
  • woski samochodowe naturalne (wosk carnauba)
  • woski samochodowe syntetyczne (polimerowe, sealanty)
Woski samochodowe naturalne są uwielbiane przez entuzjastów samochodów, maniaków autodetailingu, kolekcjonerów aut wystawiających swoje auta na wystawach i zlotach. Wosk naturalny z dużą zawartością carnauby i naturalnych olejku daje niesamowite i jedyne w swoim rodzaju wykończenie: przede wszystkim mocny efekt Wet Look, tak bardzo lubiany przez detailerów czyli efekt „tłustości” lakieru. Samochód wygląda jakby był oblany olejem, kolor jest głęboki, połysk i refleksy subtelne. Jedyny minus wosków naturalnych to fakt że jesteśmy zmuszenie ponawiać aplikację częściej niż wosków syntetycznych. W naszej ofercie bez problemu odnajdziesz naturalne woski samochodowe najwyższej światowej jakości. Wosk samochodowy syntetyczny, sealant to w 100% produkt syntetyczny wykorzystujący najnowsze odkrycia w dziedzinie nanotechnologii i polimerów. Woski syntetyczne jako produkty do zabezpieczenia samochodu często są bardziej odporne na działanie silnej chemii używanej do mycia auta, kwaśne deszcze czy promieniowanie UV. Sealanty, woski syntetyczne wytwarzają mocny ostry, lustrzany połysk.

Specjalna oferta wosków samochodowych

Wśród dostępnych w naszym sklepie wosków dostępne są te, które umożliwiają zabezpieczenie auta m.in. o jasnym, ciemnym czy czerwono krwistym kolorze. W trosce o różne wymagania naszych Klientów, proponujemy artykuły o mniejszej lub większej pojemności. Wszystkie z nich sprawiają, że profesjonalna konserwacja woskiem auta przestaje być domeną tylko fachowców – teraz pozwolić sobie na nią mogą wszyscy właściciele pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze na rynku woski samochodowe z oby kategorii i bez znaczenia na który wosk się zdecydujesz to zawsze pamiętaj że systematyczne woskowanie lakieru chroni samochód przed negatywnym działaniem brudu drogowego, kwaśnego deszczu. Poprawia połysk, eliminuje niedoskonałości lakieru i zapobiega starzeniu powłoki lakierniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i wyjątkową ofertą, w razie niejasności i problemów z wyborem wosku dla Waszego auta jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na każde pytania i dobierzemy produkty o najlepszej relacji jakość-cena.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 293 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 293 elementów