Kategorie

Producenci

profesjonalny zestaw tonyin ceramic wax - 6 składników idealny na prezent

Profesjonalny zestaw TONYIN CERAMIC WAX - 6 składników idealny na prezent

104,06zł

-20%

130,07zł

Nowy produkt

Profesjonalny zestaw TONYIN CERAMIC WAX - 6 składników idealny na prezentTONYIN Ceramic Crystal Coating Wax to jeden z najpopularniejszych wosków ostatnich 2 lat. W pełni syntetyczny wosk zawierający składniki powłok ceramicznych. Wosk który przyjemnie się aplikuje, daje lustrzany szklisty połysk oraz bardzo dobrą trwałość.

Aby aplikacja była przyjemna potrzebujemy wysokiej jakości akcesoriów do wykonania procesu aplikacji wosku oraz jego wypolerowania.

Akcesoria pomagają nam przyjemnie przejść przez proces aplikacji wosku, ale aby efekt wizualny oraz trwałość zabezpieczenia były jak najlepsze, lakier potrzebuje odpowiedniego przygotowania, oczyszczenia.Zestaw który dla Was przygotowaliśmy składa się z 6 składników:

1) Wosk TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax

2) Aplikator do wosku wykonany przez firmę TONYIN

3) Wysokiej jakości mikrofibrę o gramaturze 420GSM, z dwoma rodzajami włókien: jedna strona ze splotem terry służącym do ściągnięcia pierwszego nadmiaru wosku z lakieru, z drugiej strony włókna typu fluffy: bardzo delikatne, idealne do ostatecznego wypolerowania wosku osiągając jak najlepszy połysk
    W większości zestawów pojawiających się w internecie, dostajecie mikrofibry o krótkich i rzadkich włóknach i bardzo niskiej gramaturze od 180 do 250GSM,  nie nadające się do jakiejkolwiek pracy przy lakierze.
    W galerii zdjęć dodaliśmy zdjęcie porównujące Naszą mikrofibrę z białą mikrofibrą o niskiej jakości włóknach


4) SCS Cleaner do lakieru, profesjonalny cleaner/glaze w formie mleczka służący do oczyszczenia lakieru ze starych wosków, plam na lakierze po twardej wodzie, odchodach, plam które nie zmywają się podczas klasycznego mycia. Składniki odżywiające zawarte w cleanerze podbijają głębie koloru, połysk oraz wyrównują powierzchnię nadając śliskości co wpływa na lżejsze rozprowadzenie cieńszej warstwy wosku.
    Podobnie jak w przypadku mikrofibr, w Naszym zestawie otrzymujecie profesjonalny cleaner/glaze który w pełni przygotuje lakier do aplikacji wosku. W przeciwieństwie do zestawów sprzedawanych w internecie gdzie jako cleaner dodawany jest alkohol izopropylowy, który nie ma żadnych właściwości czyszczących, a jedynie właściwości odtłuszczające, jednak odtłuszczanie nie ma sensu jeżeli powierzchnia lakieru nie jest oczyszczona, a kolejny minus to tępa powierzchnia lakieru która utrudnia aplikację wosku.

5) Mikrofibra typu terry towel o lekko podwyższonej agresywności do wypolerowania, wypracowanego cleanera.

6) Aplikator do cleanera wykonany z delikatnej pianki


Wartość zestawu przed rabatem to 159zł
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :