Kategorie

Producenci

  1.   Towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS oraz do paczkomatów INPOST-u.
    • Kupujący pokrywa koszty dostawy, na które składają się koszty pakowania, opakowania i wysyłki. O kosztach dostawy Kupujący jest informowany podczas składania zamówienia.

  • Towar dostępny fizycznie w magazynie wysyłamy w ciągu 24h w dni robocze, od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia lub potwierdzenia przedpłaty, jeżeli była wymagana.

  • Mamy prawo do zmiany terminu dostawy w przypadku czasowego braku towaru w magazynie. O fakcie wydłużenia terminu dostawy informujemy Kupującego niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzonego zamówienia. Następnię kupujący decyduje czy czeka na brakujący towar, rezygnuje z zamówienia czy zgadza się na dosłanie brakującego produktu jak tylko pojawi się w magazynie. 

  • Wszystkie nadawane przez nas przesyłki są wolne od zewnętrznych wad fizycznych. Odbierając towar Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada naruszonego opakowania lub innych uszkodzeń zewnętrznych wskazujących na uszkodzenie podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji na tego typu uszkodzenia jest protokół spisany w momencie doręczenia paczki w obecności przewoźnika.

  • Na podstawie art. 72 par. 2 Kodeksu Cywilnego, nieuzasadnione nie odebranie przez Kupującego towaru zobowiązuje Kupującego do pokrycia wszelkich kosztów poniesionych przez nas w związku z otrzymanym zamówieniem, w szczególności kosztów pakowania i wysyłki.

KOSZTY WYSYŁKI:

 

International shipping : Yes we can, if you want know shipping cost to your country, write me mail. info@showcarshine.pl 

Wysyłka zagraniczna: koszt wysyłki naliczany jest indywidualnie, w zależności od kraju. Płatność jedynie jako przedpłata.

 


Poczta Polska Priorytet - 15zł
(przedpłata na konto)

Poczta Polska Priorytet - 17zł
(pobranie)


 

 

 

Kurier UPS - 15zł
(przedpłata na konto)

Kurier UPS - 21zł
(pobranie)

 

 

Paczkomaty InPost- 11zł
(przedpłata na konto)

 Paczkomaty InPost- 19,99zł
(pobranie)

Odbiór osobisty - 0zł

 

Darmowa wysyłka:

 

Zamówienia powyżej 400zł - wysyłka UPS 0zł , pobranie UPS 5zł

                                                                                             (przedpłata na konto)

 

Zamówienia powyżej 300zł - wysyłka POCZTA oraz Inpostem 0zł , pobranie POCZTA  5zł                                                             (przy przedpłacie na konto)

Płatności przelewem dokonuje się na konto BZWBK
 45 1090 2587 0000 0001 1260 9001

Mariusz Laszkiewicz

 

Ul. Sybiraków 11/65

 

15-204 Białystok

ZWROTY


Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.