Kategorie

Producenci

Pielęgnacja wnętrza 

Jest 686 produktów.

Pielęgnacja wnętrza

Jak to mówią – liczy się to, co znajduje się w środku. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju pojazdy, ta zasada bez wątpienia się sprawdza. Wygląd zewnętrzny wprawdzie jest bardzo ważny i funkcjonuje jako wizytówka właściciela, ale to właśnie wnętrze samochodu decyduje o komforcie w czasie jazdy.

Dlaczego stosujemy produkty do pielęgnacji wnętrza

Trasa pokonywana w brudnym i nieświeżym pojeździe powoduje dyskomfort i odejmuje walory estetyczne nawet najbardziej luksusowego auta. W tej kategorii prezentujemy skuteczne środki czyszczące do samochodu, umożliwiające m.in. proste mycie tapicerki. Polecamy również odświeżacze i neutralizatory, które likwidują zapachy – ich działanie docenią szczególnie posiadacze zwierząt. Pielęgnacja wnętrza auta to przede wszystkim czyszczenie tapicerki i utrzymywanie przyjemnego zapachu. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne środki do mycia plastiku, winylu oraz gumy, a także preparaty pielęgnujące skórę naturalną.

Specjalna oferta kosmetyków do pielęgnacji wnętrza

Posiadamy specjalne koncentraty, które usuwają wszelkie plamy na różnego typu tkaninach, a także dywanikach i wykładzinach.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 686 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 686 elementów