Kategorie

Producenci

artdeshine repel coat 200ml - elastomerowa powłoka light

ARTDESHINE REPEL Coat 200ml - elastomerowa powłoka light

178,85zł

Nowy produkt

ARTDESHINE REPEL Coat 200ml - Hydrofobic Treatment:  elastomerowa powłoka light
ARTDESHINE X Range to gama produktów najbardziej uniwersalna z przeznaczeniem na różne powierzchnie oraz różne zastosowania i to wszystko w jednym produkcie.

ARTDESHINE X: Lifestyle Coating and Cleaning: nowe przedsięwzięcie lidera w dziedzinie zabezpieczeń motoryzacyjnych i pioniera w tworzeniu powłok wzmocnionych grafenem.


Ponownie ARTDESHINE jako pierwsi na rynku wypuszczają roczną powłoką elastomerową zarazem jedyną opartą na PDMS, co przekłada się na łatwiejsze domywanie powłoki z osadów, także z water spotów w porównaniu z każda inną powłoką jednoroczną dostępną na rynku.
Produkty ARTDESHINE X można stosować w:
 • - motoryzacji (samochody, motocykle, łodzie, rowery itp)
 • -budownictwo (mieszkania, domy, garaże, biura, panele solarne, meble, ubrania, obuwie,  )
 • - na wszystkie powierzchnie ( lakier, szkło, tworzywa sztuczne, winyl, folia, skóra, ekoskóra, zamsz, tapicerka materiałowa (odpowiednia aplikacja z zachowaniem odpowiedniej ilości), sprzęt rtv, blaty, sanitariaty i wiele innych), jedynie może mieć problem z wiązaniem z niektórymi powierzchniami chromowanymi, anodowanymi.ARTDESHINE REPEL to produkt którego brakowało w ofercie zabezpieczeń ADS, czyli łatwej budżetowej powłoki w wersji light, prosta aplikacja o trwałości przynajmniej roku.

Najważniejsze cechy ADS REPEL: • -  trwałość : rok
 • - wysoka hydrofobowość
 • - zabezpieczenie przeciwkorozyjne
 • - łatwy do czyszczenia
 • - ułatwione zmywanie water spotów
 • - PDMS base
 • - redukcja zarysowań
 • - śliskość
 • - odporność na chemię pH4-pH12
 • - na każdą powierzchnię
 • - próg termiczny, początek degradacji 200°C
 • - banalna aplikacja


Aplikacja Repel Coat na lakier i inne powierzchnie "niechłonne":

- przed aplikacją należy wykonać dekontaminację powierzchni: usunąć smołę, lotną rdzę i inne osady w tym wapienne. Powierzchnia musi być czysta, sucha i jałowa. W razie potrzeby wykonać polerowanie lakieru.
- Repel aplikujemy na dołączona mikrofibrę (4-5 psiknięć) lub na aplikator do powłok SCS Effective applicator (wstępnie stosunkowo mocno nasączamy aplikator)
- rozprowadzamy "na bogato" na jeden panel, ma być mocno widoczna warstwa powłoki na lakierze (jakby był pokryty klejem), ale na tyle cienko aby nic nie spływało i ni tworzyły się zacieki oraz krople
- po ok 30 sek. produkt stanie się lekko mętny
- czekamy 10min i zbieramy nadmiar dobrej jakości mikrofibrą, lekko polerując bez większego docisku. W zależności od temperatury i wilgotności czas czekania może ulec zmianie ale nie krócej niż 5min i nie dłużej niż 15min.
-w przypadku łączenia obszarów, zaczynamy polerowanie w miejscu łączenia.


Warstwowanie nie jest potrzebne, można nałożyć 2 warstwę po 1 godz. od pierwszej jedynie aby mieć pewność pokrycia całej powierzchni.

Aplikacja Repel Coat na tapicerkę materiałową, obuwie itp:

1) aplikujemy produkt bezpośrednio z atomizera na zabezpieczaną powierzchnię, czekamy 5-15 min i przecieramy mikrofibrą

2) aplikujemy  bardzo obficie na aplikator z mikrofibry np scs effective applicator, wcieramy powłokę w materiał , zamsz, obuwie. Czekamy 5-15min i przecieramy mikrofibrą. Metoda nr 2 daje bardziej równomierne rozprowadzenie produktu i mniejsze ryzyko zbyt obfitej aplikacji i usztywnienie materiału.

UWAGA: w przypadku materiałów tapicerskich, odzieży, obuwia: pierwszej kolejności należy sprawdzić w mało widocznym miejscu czy produkt nie odbarwia jasnego koloru oraz czy nie usztywnia zbyt delikatnego materiału.

Cena za 1 zestaw (powłoka, atomizer, 2 mikrofibry)
Pojemność powłoki 200ml


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :