Kategorie

Producenci

showcarshine microfiber effective applicator mini 4,5cmx8cm- aplikator który szanuje twoje produkty

Podnosi wydajność kosmetyków aplikowanych za pomocą naszego aplikatora SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR.

Innowacyjność naszego aplikatora polega na zastosowaniu mikrofibry, która od wewnętrznej strony jest nieprzemakalna. Co blokuje przenikanie płynów do wnętrza aplikatora.

8,54zł

Nowy produkt

SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR
MINI 4,5cmx8cm
Pierwszy na rynku aplikator który szanuje twoją chemię !

W ofercie showcarshine.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju aplikatorów, od aplikatorów gąbkowych po aplikatory pokryte mikrofibrą.

Aplikatory różnią się wielkością i materiałem wykończeniowym, ale wszystkie maja jedną wspólną cechę. Wnętrze aplikatora wykonane jest z gąbki i nie ma znaczenia czy jest to tylko aplikator typu soft foam czy aplikator pokryty mikrofibrą, gąbka wewnątrz lubi chłonąc produkt który aplikujemy. Poprzez chłonność za każdym razem tracimy pewną ilość produktu.

Poprzez wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą znajomość asortymentu dostępnego na całym świecie jesteśmy świadomi braków jakie występują w naszej branży.

Dlatego pragniemy przedstawić Wam pierwszy na rynku aplikator który dba o produkty jakich używacie. Podnosi wydajność kosmetyków aplikowanych za pomocą naszego aplikatora SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR.

Innowacyjność naszego aplikatora polega na zastosowaniu mikrofibry, która od wewnętrznej strony jest nieprzemakalna. Co blokuje przenikanie płynów do wnętrza aplikatora. Dzięki temu nie tracimy swoich ulubionych kosmetyków we wnętrzu aplikatora w gąbce. Aplikator jest dwustronny i dzięki barierze wewnątrz, możemy na każdej ze stron użyć innego produktu bez obawy o połączenie się produktów.

Aplikatory z mikrofibry możemy użyć do aplikacji praktycznie każdego kosmetyku w autodetailingu:

- do aplikacji wosków
- do aplikacji odżywek, politur, glaze
- do aplikacji powłok ochronnych ceramicznych, kwarcowych
- do aplikacji dressingów do tworzyw sztucznych, kokpitów
- do aplikacji cleanerów oraz odżywek do skóry
- i wiele innych zastosowań


Charakterystyka aplikatora z mikrofibry:

Wymiary: 8cm x 4,5 cm x 4,5cm
Wykończenie z wysokiej jakości mikrofibry
Dwustronny


Cena za 1 szt.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :