Kategorie

Producenci

artdeshine graphene leveling 50ml - primer coat

Artdeshine Leveling oprzez silne działanie przenikające i wiążące ze strukturą lakieru tworzy niesamowicie śliskie podłoże do aplikacji powłoki grafenowej jak i innych powłok ceramicznych. Powłoki mają lepsze możliwości do połączenia się z powierzchnią Leveling niż z jałowym lakierem. Wydajność powłok także wzrasta poprzez lżejszą aplikację na bardzo śliską powierzchnię.

158,54zł

Nowy produkt

ARTDESHINE GRAPHENE LEVELING 50ml - Primer Coat


ArtDeShine
to producent, który określa aktualne i przyszłe standardy w dziedzinie zabezpieczeń powierzchni. Jako pierwsi wprowadziliśmy prawdziwe powłoki grafenowe. Wykazując w testach przewagę nad powłokami ceramicznymi w wielu aspektach. 
Rodzina Graphene Coat składa się z kilku produktów o różnym przeznaczeniu.

Produkt który tworzy bazę/podkład wiążący pod zabezpieczenie to Leveling.

Artdeshine Leveling to "powłoka", która została stworzona w celu poprawy wiązania i poziomowania powłoki grafenowej z lakierem. Poprzez silne działanie przenikające i wiążące ze strukturą lakieru tworzy niesamowicie śliskie podłoże do aplikacji powłoki grafenowej jak i innych powłok ceramicznych. Powłoki mają lepsze możliwości do połączenia się z powierzchnią Leveling niż z jałowym lakierem. Wydajność powłok także wzrasta poprzez lżejszą aplikację na bardzo śliską powierzchnię.

W przypadku lakierów bardzo delikatnych, po polerowaniu pastami polerskimi i próbie wyjałowienia lakieru produktami typu Wipe Out, Panel Wipe, IPA często podczas tej prostej czynności zauważamy tworzenie się nowych mikro defektów podczas delikatnego przecierania powierzchni mikrofibrą. Powłoka Leveling dzięki swojej sile przenikania w strukturę lakieru, zwalnia nas od czynności odtłuszczania lakieru przed aplikacją powłoki grafenowej lub ceramicznej. Jedyne zalecenie z naszej strony to użycie pasty finishowej na bazie wodnej (aktualnie nie ma z tym problemu ponieważ 90% past polerskich wysokiej jakości jest tworzonych jako "water base").

ArtDeShine Leveling nie jest produktem koniecznym, jednak patrząc profesjonalnie na autodetailing jako dbanie o najmniejszy szczegół to Leveling daje te poszukiwane 10% do poprawy ostatecznego efektu:

- poprawia wiązanie powłoki podnosząc trwałość zabezpieczenia
- lepszy efekt hydrofobowy
- mocniejszy połysk
- prosta aplikacja
- lakier nie wymaga odtłuszczania po korekcie

Aplikacja:

- aplikujemy kilka kropel na dołączony aplikator mikrofibrowy
- rozprowadzamy na lakierze z lekkim wmasowaniem produktu, stosunkowo "na bogato", musi być widoczna "tłusta" warstwa na panelu
- zostawiamy na 2-3 minuty
- polerujemy puszystą delikatną mikrofibrą do uzyskania połysku i mocnej śliskości
- zostawiamy na 3 godziny
- aplikujemy powłokę Graphene Coat lub powłokę ceramiczną


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :